امکان خرید اپل واچ از طریق سایت BestBuy فراهم شد

شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

ساعت هوشمند اپل واچ را هم اکنون می توان از طریق سایت BestBuy خریداری نمود؛ البته باید گفت که تمام مدل های آن برای خرید موجود نیست. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

امکان خرید اپل واچ از طریق سایت BestBuy فراهم شد

اپل واچ

از امروز تمام مشتریان در آمریکا می توانند اپل واچ را از طریق سایت BestBuy خریداری کنند. از آنجا که فروشگاه های الکترونیکی همه ی مدل های اپل واچ را برای فروش عرضه نمی کنند و همچنین همه ی لوازم جانبی مورد نیاز برای این ساعت هوشمند را می توان از طریق سایت اپل خریداری نمود، این سایت باید راهی برای قانع کردن بخش زیادی از مشتریان بالقوه خود برای خرید از این فروشگاه پیدا کند.

همه ی مدل های اپل واچ اسپورت هم اکنون از طریق سایت BestBuy قابل خریداری است؛ هر چند مدل های استیل به بندهای سفید و مشکی اسپورت و حلقه میلان (Milanese loop ) محدود می شوند. از نظر لوازم جانبی هم در سایت BestBuy هم اکنون بند های مدل اسپورت و میلان قابل خرید است. البته انواع و اقسام بندها، کیس ها و استند های مخصوص شارژ متفرقه را هم می توان از این سایت خریداری کرد، اما همانطور که قبلاً گفتیم، مدل فوق العاده گران قیمت اپل واچ ( مدل Gold یا طلایی ) در سایت BestBuy موجود نیست.

ساعت هوشمند اپل واچ و سایر لوازم جانبی سازگار با آن در حال حاضر هم از طریق فروشگاه اینترنتی BestBuy – و به صورت آنلاین – و هم از طریق برخی فروشگاه های خرده فروشی آن و به صورت فیزیکی قابل دسترس است. در حال حاضر ۱۰۰ فروشگاه خرده فروشی BestBuy، اپل واچ را عرضه می کنند و انتظار می رود تا چند ماه آینده این آمار به ۳۰۰ فروشگاه هم برسد.

اگر چه برخی از فروشگاه ها در سراسر جهان از روز اول اپل واچ را عرضه می کردند، اما BestBuy اکنون اولین فروشگاه واسط بزرگ است که اپل واچ را به فروش می رساند. بعد از فروش تردید آمیز در بهار گذشته، اپل واچ از ماه ژوئن از طریق فروشگاه های اپل عرضه شد و اکنون انتظار می رود که اپل در آینده فروش اپل واچ را از طریق فروشگاه های دیگر گسترش دهد. به علاوه اینکه فصل حراج و فروش زمستانی هم چندان دور نیست!

منبع phonearena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • افت فروش اپل واچ در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶
  • مقایسه نرم افزاری اندروید پوشیدنی و اپل واچ
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    2 − = یک