اپل ممکن است از آیفون جدید در ۹ سپتامبر پرده برداری کند

شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ۲:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

کسانی که اخبار اپل را دنبال می کنند می دانند که این کمپانی در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک مراسم بزرگ در اوایل ماه سپتامبر است و قرار است در این مراسم از گوشی آیفون جدید پرده برداری کند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

اپل ممکن است از آیفون جدید در 9 سپتامبر پرده برداری کند

آیفون جدید

بر اساس اخباری که از منابع موثق به گوش می رسد، این مراسم در روز چهارشنبه ۹ سپتامبر برگزار خواهد شد. اگر چه تمام گوشی های آیفون از سال ۲۰۱۱ در این بازه زمانی معرفی شده اند، اما سایت Buzzfeed ادعا می کند که در این رویداد ما همچنین شاهد رونمایی آیپد جدید و – بعد از یک انتظار طولانی مدت – اپل تی وی (Apple TV ) خواهیم بود. البته ابتدا شایعه شده بود که اپل تی وی قرار است در مراسم WWDC رونمایی شود؛ اما این موضوع از حد شایعه فراتر نرفت.

همانطور که احتمالاً با خبر هستید، اپل برای نامگذاری آیفون های جدید از حرف “S” استفاده خواهد کرد که به این معنی است که ما احتمالاً شاهد آیفونی خواهیم بود که از نظر ظاهری شبیه به گوشی آیفون ۶ است که سال گذشته توسط اپل عرضه شد. اما این گوشی از نظر سخت افزاری احتمالاً با برخی تغییرات رادیکال همراه خواهد بود. برای مثال شایعه شده است که آیفون جدید از تکنولوژی فورس تاچ (force touch ) – که قبلاً در اپل واچ و مک بوک و مک بوک پرو به کار رفته بود – بهره می برد. در مورد اپل تی وی هم انتظار می رود که به طور کامل و از نظر سخت افزاری باز طراحی شده باشد و نسبت به تلویزیون های دیگری که اپل از سال ۲۰۱۲ تاکنون – بدون تغییر – عرضه کرده است، متفاوت باشد.

به نظر می رسد که زمان زیادی از مراسم به معرفی ویژگی های آیفون و اپل تی وی جدید اختصاص پیدا کند. اما به هر حال ما در این مراسم خواهیم دید که شایعه در مورد صفحه نمایش بزرگ آیپد تا چه حد واقعیت دارد و قطعاً شاهد یک آیپد جدید چند وظیفه ای ( multitasking ) خواهیم بود که از ویژگی های iOS 9 به بعد است.

خوشبختانه لازم نیست برای فهمیدن این مسائل زیاد صبر کنیم و مطابق معمول موبایل مگ تمام اخباری که در این زمینه منتشر شود را به اطلاع شما خواهد رساند.

منبع theverge

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اپل: میزان استفاده از iOS 9 به ۶۶ درصد رسیده است
  • مقایسه گوشی های آیفون ۶ اس پلاس و سامسونگ گلکسی اس۶ اج پلاس
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    + سه = 11