احتمال عرضه گلکسی اس ۶ اج پلاس با کیس دارای صفحه کلید QWERTY

شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ۳:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

گوشی سامسونگ گلکسی اس ۶ اج پلاس ممکن است همراه با یک کیس دارای صفحه کلید QWERTY عرضه شود. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

احتمال عرضه گلکسی اس 6 اج پلاس با کیس دارای صفحه کلید QWERTY

گلکسی اس ۶ اج پلاس

انتظار می رود که سامسونگ در ۱۳ آگوست به طور رسمی از گوشی گلکسی اس ۶ اج پلاس به همراه گلکسی نوت ۵ و احتمالاً یک تبلت گلکسی جدید پرده برداری کند. به نظر می رسد که گلکسی اس ۶ اج پلاس از گلکسی اس ۶ اج کمی بزرگ تر باشد و تا حدود زیادی همان طراحی و ویژگی ها را داشته باشد. با این حال سامسونگ ممکن است بخواهد در گوشی جدید خود از راه جدیدی – به غیر از اندازه آن – با گوشی قبلی تفاوت ایجاد کند.

@evleaks امروز یک تصویر رندر از گلکسی اس ۶ اج پلاس، به همراه یک کیس دارای صفحه کلید QWERTY منتشر کرد. البته مشخص نیست که این کیس توسط کمپانی سامسونگ ساخته شده است یا توسط یک کمپانی تولید کننده لوازم جانبی؛ اما احتمالا محصول سامسونگ است. زیرا دکمه های نویگیشن ( navigation ) آن بسیار شبیه به دکمه های نویگیشن گوشی های گلکسی قدیمی تر است. مشخص است که این کیس دارای صفحه کلید، به گلکسی اس ۶ اج پلاس ظاهر غیر معمولی می دهد. اما با فرض اینکه این کیس عرضه شود، مورد علاقه ی کاربرانی خواهد بود که صفحه کلید سخت افزاری را به نوع نرم افزاری آن ترجیح می دهند.

اگر واقعاً این کیس جزء لوازم جانبی گلکسی اس ۶ اج پلاس باشد، در آینده شاهد خبر های بیشتری در این مورد خواهیم بود.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • گوشی سامسونگ Galaxy Mega On توسط TENNA تأیید شد
  • ویدئوی تبلیغاتی تبلت گلکسی تب S2
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    شش − = 4