بهره‌مندی میزو MX 5 پرو از پردازندۀ Exynos 7420 [شایعه]

شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ۸:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 2

مدتی است که کمپانی چینی میزو استفاده از پردازنده های کوالکوم اسنپ دراگون را ترک کرده و به پردازنده های مدیاتک و Exynos روی آورده است. حال خبر رسیده است که پرچم دار بعدی کمپانی میزو از یک پردازنده ی Exynos 7420 بهره مند خواهد بود. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

بهره‌مندی میزو MX 5 پرو از پردازندۀ Exynos 7420 [شایعه]

خانواده ی MX این کمپانی، همیشه از پردازنده های سامسونگ (Exynos) بهره می بردند اما دو عضو جدید این خانواده با نام های MX 4 و MX 5 این سنّت را شکستند و به استفاده از محصولات مدیاتک روی آوردند. البته خالی از لطف نیست که اشاره کنیم نسخه ای از MX 4 به نام MX 4 پرو نیز از پردازنده ی Exynos 5430 SoC بهره می برد. با در نظر گرفتن همین الگو می توان حدس زد که MX 5 پرو نیز از یک پردازنده ی Exynos بهره مند شود و به دلیل «های اند» بودن MX 5 پرو، به احتمال زیاد مدل ۷۴۲۰ خواهد بود.

شاید پیش خود فکر کنید که از کجا معلوم است میزو در صدد ساخت MX 5 پرو است و از کجا مشخص است که این پردازنده را استفاده کند؟ بر اساس گزارشات و اخبار رسمی که به دست ما رسیده، کمپانی میزو فعلاً قصد ندارد به ساخت اسمارت فون جدیدی اقدام کند و در صدد است که نسخه ای دیگر از محصولات خود را عرضه کند. همین امر، زمینه ساز شایعات زیادی پیرامون این مقوله بوده است. در واقع، به دلیل این که میزو مدتی است محصولی عرضه نکرده و احتمال عرضه ی MX 5 پرو بسیار بالاست، می توان نتیجه گرفت که MX 5 پرو یک گوشی سطح بالا باشد. در همین راستا، باید انتظار یک پردازنده ی قوی و قدرتمند را داشته باشیم. ایا این پردازنده ی قدرتمند همان Exynos 7420 خواهد بود؟

شایعات بسیاری، قیمت اسمارت فون MX 5 پرو را ۴۸۰ دلار اعلام کرده اند. منتظر اخبار یعدی موبایل مگ باشید.

منبع GSM Arena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اول مهر ماه، تاریخ رونمایی از پرچم دار بعدی میزو
  • اولین تصویر درز کرده از میزو NIUX
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × هفت = 49