مدل ۱۲۸ گیگابایتی گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس در هاله ای از ابهام

جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ۲۱:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

همانطور که حتما اطلاع دارید دیروز مراسم رونمایی از محصولات جدید سامسونگ در حوزه ابزار های هوشمند برگزار شد و دو گوشی بسیار مورد انتظار گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس نیز در این مراسم رونمایی شدند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

نکته ای که توجه بسیاری را جلب کرد این بود که سامسونگ اعلام کرد هر دوی این گوشی ها دارای مدل هایی با حافظه داخلی ۳۲ و ۶۴ گیگابایت خواهند بود و صحبتی از مدل ۱۲۸ گیگابایتی به میان نیامد.

مطمئنا این اتفاق و عدم وجود مدل ۱۲۸ گیگابایتی می تواند تغییر و به عبارتی پسرفت بزرگی نسبت به پرچمدار های قبلی این شرکت، یعنی گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج محسوب شود. زیرا این گوشی ها هر دو دارای مدل های ۶۴،۳۲ و ۱۲۸ گیگابایتی بودند. اما امروز خبرهایی منتشر شد مبنی بر این که وب سایت رسمی سامسونگ، مدل ۱۲۸ گیگابایتی گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس را لیست کرده است. با این حال زیاد هم امیدوار نباشید.

مدل 128 گیگابایتی گلکسی نوت 5 و گلکسی اس 6 اج پلاس در هاله ای از ابهام

سامسونگ به خبرگزاری ها گفته است که لیست شدن مدل ۱۲۸ گیگابایتی این گوشی ها تنها یک اشتباه بوده است و این شرکت آن را تصحیح خواهد کرد و در حال حاضر نیز هیچ تصمیمی مبنی بر ارائه این مدل گرفته نشده است. البته این سخنان همچنان امید ها را زنده نگه می دارد که شاید سامسونگ بعدا مدل ۱۲۸ گیگابایتی را نیز ارائه کند و احتمالا این شرکت برای جذب کاربران جدید و راضی نگه داشتن کاربران قدیمی به این کار اقدام نماید.

به هر حال با اینکه هنوز می توانید نسبت به ارائه مدل ۱۲۸ گیگابایتی گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس امیدوار باشید، ولی آن چیزی که مسلم است این است که متاسفانه خبر منتشر شده در رابطه با لیست شدن این مدل در وب سایت سامسونگ از یک اشتباه ناشی شده است.

منبع technobuffalo

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • برترین گوشی های هوشمند با قابلیت ضبط ویدیوی ۴K
  • مقایسه گوشی های هوشمند LG V10 و گلکسی نوت ۵
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    شش + 1 =