پشتیبانی مدل های دو سیم کارته گلکسی نوت ۵ از کارت های میکرو اس دی

شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

چند روز قبل گوشی هوشمند گلکسی نوت ۵ توسط سامسونگ به صورت رسمی رونمایی شد و حال طبق اخبار منتشر شده، به نظر می رسد مدل های دو سیم کارته این گوشی هوشمند از کارت های حافظه میکرو اس دی نیز پشتیبانی خواهند کرد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

پشتیبانی مدل های دو سیم کارته گلکسی نوت 5 از کارت های میکرو اس دی

طبق اطلاعات منتشر شده، در مدل های دو سیم کارته گلکسی نوت ۵، محل قرارگیری سیم کارت دوم به عنوان ورودی کارت حافظه نیز عمل می کند. البته با اینکه این مسئله نمی تواند مشکل همه کاربران را حل کند و آن هایی که می خواهند از دو سیم کارت همزمان استفاده کنند در به کارگیری کارت های حافظه دچار مشکل خواهند شد، ولی با این حال برای افرادی که به نحوی به یکی از مدل های دو سیم کارته این گوشی دسترسی پیدا کرده اند و بنا به دلایلی تنها از یک سیم کارت استفاده می کنند، خبر بسیار خوشایندی می باشد.

مدل دو سیم کارته گلکسی نوت ۵ در درجه اول برای عرضه در بازارهای آسیایی درنظر گرفته شده است. زیرا در برخی کشور ها همچون آمریکا، دو سیم کارته بودن گوشی مشکلاتی را در بحث قراردادهای مخابراتی مشترکین بوجود می آورد و لذا عرضه این نوع گوشی های هوشمند در این گونه کشور ها به سادگی امکان پذیر نمی باشد.

با توجه به همین مشکلاتی که در مورد عرضه گوشی های دو سیم کارته در بازارهای جهانی وجود دارد، برخی تولید کنندگان اقدام به یکی کردن شیار سیم کارت دوم و کارت حافظه میکرو اس دی نموده اند و به نظر می رسد کمپانی سامسونگ هم در گلکسی نوت ۵ همین سیاست را در پیش گرفته است تا شاید بتواند فروش آن را در بازار افزایش دهد.

منبع talkandroid
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • برترین گوشی های هوشمند با قابلیت ضبط ویدیوی ۴K
  • مقایسه گوشی های هوشمند LG V10 و گلکسی نوت ۵
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    9 + دو =