برخورداری ال جی Nemo از بیشترین رزولوشن بین ساعت های هوشمند

شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

ساعت هوشمند بعدی ال جی یعنی Nemo گامی بزرگ در راستای توسعه ی صفحه نمایش اسمارت واچ ها برخواهد داشت. تاکنون رزولوشن (وضوح تصویر) صفحه نمایش ال جی Nemo در رده ی نخست بین ساعت های هوشمند اندرویدی قرار دارد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

برخورداری ال جی Nemo از بیشترین رزولوشن بین ساعت های هوشمند

ساعت هوشمند ال جی Nemo با داشتن یک صفحه نمایش ۱٫۳ اینچی، منحصر به فرد نشده بلکه با رزولوشن (وضوح تصویر) ۴۸۰ در ۴۸۰ پیکسل برجسته شده است. تا قبل از این اسمارت واچ (ساعت هوشمند)، رکورد بیشترین رزولوشن در بین ساعت های هوشمند اندرویدی در اختیار ال جی Urbane با رزولوشن ۳۲۰ در ۳۲۰ و اپل واچ ۳۱۹ در ۳۹۰ بود. اما با ورود ساعت هوشمند Nemo به این عرصه، ال جی با دو محصول صدرنشین خود در رتبه ی نخست و دوم، از کمپانی اپل پیشی گرفته و خود را نسبت به رقیب خود بالاتر کشیده است.

برخورداری ال جی Nemo از بیشترین رزولوشن بین ساعت های هوشمند

در سایت منبع خبر اشاره ای به رقم تراکم پیکسلی نشده است. اما شما می توانید با مراجعه به سایت Pixel Density Calculator و با وارد کردن رزولوشن (۴۸۰ در ۴۸۰ پیکسل) و اندازه ی صفحه نمایش (۱٫۳ اینچ) تراکم پیکسلی آن را محاسبه کنید. تراکم پیکسلی صفحه نمایش ۱٫۳ اینچی ال جی Nemo حدوداً ۴۰۰ پیکسل بر اینچ محاسبه شده است.

همان طوری که پیش تر هم اشاره شد، ساعت هوشمند ال جی Urbane نیز با داشتن یک صفحه نمایش ۱٫۳ اینچی با رزولوشن ۳۲۰ در ۳۲۰ دارای تراکم پیکسلی ۲۴۵ پیکسل بر اینچ بوده است.

امیدواریم که روز به روز فناوری های این حوزه بهبود یافته و فناوری های جدیدی ظهور کنند. منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع Tech Radar
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • جزئیات جدید انتشار ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ
  • دهم مهر؛ تاریخ عرضه ساعت های Gear S2 و Gear S2 کلاسیک
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × 1 = هفت