نوت ۵ از عینک واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ پشتیبانی نمی کند

یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 2

چهارشنبه ی هفته ی پیش، بیست و دوم مرداد ماه مصادف با سیزدهم آگوست، پس از این که دو اسمارت فون پرچم دار گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس معرفی شدند، اخباری حاکی از پشتیبانی این دو محصول از عینک های واقعیت مجازی منتشر شدند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

نوت 5 از عینک واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ پشتیبانی نمی کنداکنون خبر رسیده است که اسمارت فون گلکسی نوت ۵ از عینک واقعیت مجازی Gear VR پشتیبانی نمی کند. بر اساس گزارشاتی که پیرامون این موضوع منتشر شده اند، عدم پشتیبانی این اسمارت فون از عینک واقعیت مجازی Gear VR به دلیل وجود نداشتن اپلیکیشن مورد نیاز می باشد. در همین راستا می توان نیتجه گرفت که سامسونگ عمداً این کار را کرده است. حال می پرسید که قصد سامسونگ از این کار چه بوده است؟

اگر اخبار مربوط به دنیای فناوری را دنبال کرده باشید قطعاً می دانید که نزدیک ترین مراسم، مراسم IFA 2015 می باشد که قرار است در تاریخ سیزدهم تا هجدهم شهریور ماه مصادف با چهارم تا نهم ماه سپتامبر برگزار شود. در خلال این مراسم، قرار است کمپانی سامسونگ از عینک  واقعیت مجازی دیگری به نام Gear S2 پرده برداری کند.

نوت 5 از عینک واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ پشتیبانی نمی کند

بر اساس ادعای کمپانی سامسونگ، اسمارت فون گلکسی نوت ۵ قادر است از عینک واقعیت مجازی Gear S2 پشتیبانی کند. حال باید صبر کرد تا دید که مراسم IFA 2015 واقع در برلین چه خواهد شد؟ آیا این مراسم و رونمایی از عینک واقعیت مجازی Gear S2 مقدمه ای برای ورود جدی سامسونگ به دنیای واقعیت مجازی خواهد بود؟ هیچ کس نمی داند. تا آن زمان، منتظر اخبار موبایل مگ باشید.

منبع TalkAndroid

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • بهترین ساعت های هوشمند با صفحه دایره ای
  • جزئیات جدید انتشار ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    شش × = 30