نسخه ویژه تکنولوژی ۴K X-Reality Pro برای گوشی های هوشمند سونی

دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۱۸:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

کمپانی ژاپنی و بسیار مطرح سونی قصد دارد با ارائه صفحه های نمایش ۴K بر روی گوشی های هوشمند، بار دیگر توجه همگان را به سوی خود جلب کند و در این راه از نسخه ویژه تکنولوژی ۴K X-Reality Pro استفاده خواهد کرد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

در اوایل ماه جاری اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه سونی قصد دارد مدل جدیدی از گوشی اکسپریا زد ۵ را روانه بازار کند. در این خبرها ادعا شده بود که نام گوشی جدید سونی، اکسپریا زد ۵ پلاس خواهد بود و از یک صفحه نمایش بزرگ با دقت تصویری ۴K استفاده خواهد کرد. اگر این اخبار واقعیت داشته باشند، سونی جزو اولین شرکت هایی خواهد بود که گوشی هوشمندی با صفحه نمایش ۴K را روانه بازار می کند.

اما خبر جدیدی که در این مطلب قصد داریم به آن بپردازیم، این است که اخیرا و در هفته جاری، تعدادی نام تجاری جدید منتسب به سونی در رسانه ها مطرح شده اند که می تواند سرنخ هایی از نحوه نامگذاری نرم افزار صفحه نمایشی که در صفحات ۴K مذکور استفاده خواهد شد را فاش سازد. طبق اطلاعاتی که اخیرا به بیرون درز کرده است، سونی به فکر استفاده از نام های تجاری X-Reality و ۴K X-Reality می باشد. شایان ذکر است که سونی در حال حاضر از تکنولوژی ۴K X-Reality Pro در ساخت تلویزیون های ۴K خود استفاده می کند و این تکنولوژی کمک می کند تا تصاویر و سایر محتوا ها به سایز مناسب تلویزیون های ۴K تبدیل شوند.

نسخه ویژه تکنولوژی 4K X Reality Pro برای گوشی های هوشمند سونیاز آنجا که محتویات تولید شده با دقت تصویری ۴K در حال حاضر بسیار کمیاب هستند، لذا سونی مطمئنا در رابطه با گوشی های هوشمند خود نیز به نرم افزاری برای بزرگ تر کردن سایز محتوا ها نیاز خواهد داشت. گفته می شود که گوشی هوشمند اکسپریا زد ۵ پلاس که فعلا با نام مستعار +S70 شناخته می شود، از تکنولوژی های Triluminos ،۴K X-Reality ،۴K و Precision Color Rendering بهره مند خواهد بود.

همچنین مدل های ضعیف تر این گوشی با نام های فعلی S60 و S70 نیز مجهز به تکنولوژی های X-Reality ،Triluminos و Precision Color Rendering خواهند بود. در انتها لازم به یادآوری است که هنوز تاریخ عرضه دقیق اکسپریا زد ۵ پلاس مشخص نشده است.

منبع slashgear
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • پنج گوشی هوشمند با ویژگی سخت افزاری متمایز
  • اکسپریا زد۵ کامپکت به همراه هدفونی جدید در اروپا به فروش می رسد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × 6 = دوازده