درز تاریخ رونمایی از آیفون ۶ اس

دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۲۱:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 2

کمپانی اپل این روز ها خبر های چندانی نداشته است و به ظاهر کم کار شده است. اما با ورود محصول جدیدش، بسیار خبر ساز خواهد شد. تا قبل از این خبر، کسی نمی دانست که اسمارت فون آیفون ۶ اس در چه تاریخی رونمایی می شود. در ادامه با تاریخ رونمایی این اسمارت فون با موبایل مگ همراه باشید.

درز تاریخ رونمایی از آیفون 6 اس

بر اساس ادعای Best Buy، کمپانی اپل قصد دارد در روز پایانی جشنواره ی IFA 2015 واقع در برلین از آخرین پرچم دار خود رونمایی به عمل آورد. لازم به ذکر است که مراسم IFA 2015 در تاریخ چهارم تا نهم سپتامبر مصادف با سیزدهم تا هجدهم شهریور ماه برگزار خواهد شد. پس نتیجه می گیریم که تاریخ رونمایی اسمارت فون آیفون ۶ اس، چهارشنبه سیزدهم شهریور ماه مصادف با نهم سپتامبر می باشد.

درز تاریخ رونمایی از آیفون 6 اس

البته شایان ذکر است که تاکنون هیچ سندیت رسمی در این باره منتشر نشده و کمپانی سازنده، اپل، این خبر را تایید نکرده است. البته نباید انتظار داشت که اپل صحت این خبر را تایید کند؛ حتی اگر درست باشد. از جمله معتبر ترین ویژگی هایی که توسط منابع موثق تایید شده اند، بهبود کیفیت دوربین جلوی این اسمارت فون است. از سال ۲۰۱۱، دوربین جلوی اسمارت فون های آیفون ۱٫۲ مگاپیکسل بوده اند و اکنون هم قضیه به همین منوال است. اما بسیاری از منابع موثق بر این باورند که آیفون ۶ اس از یک دوربین جلوی ۵ مگاپیکسلی بهره مند خواهد شد.

برخی از منابع اعتقاد دارند که حافظه ی رم به کار رفته در این محصول، ۴ گیگابایتی خواهد بود؛ درست مانند نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس. از جمله سایر ویژگی هایی که درباره ی اسمارت فون آیفون ۶ اس می دانیم، مقاوم تر بودن بدنه، ضخامت بیشتر و صفحه نمایش فورس تاچ می باشد.

در پایان نیز جالب توجه است که بدانید پردازنده ی به کار رفته در آیفون ۶ اس از نوع A9 می باشد. چیزی تا نهم سپتامبر نمانده است. لحظه به لحظه به رونمایی از این اسمارت فون نزدیک تر می شویم. هر لحظه ممکن است اخبار جدیدی منتشر شود یا درز کن.د پس منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • نحوه بازگشت آیفون به تنظیمات کارخانه
  • آیفون ۶ اس پلاس در مقابل ال جی جی ۴
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × 4 = بیست هشت