نوت ۵ دوز اسلات کارت حافظه MicroSD ندارد

دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۲۲:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0
نوت 5 دوز اسلات کارت حافظه MicroSD ندارد

نوت ۵ دوز

چند روز قبل از رونمایی رسمی از گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۵، شایعاتی مطرح بود مبنی بر اینکه مدل دو سیم کارته این گوشی نیز در راه است؛ حالا به نظر می رسد که شایعات در مسیر درستی قرار داشته اند و قرار است که به واقعیت بپیوندند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

در تصویر زیر می توانید مدل دو سیم کارته ( Duos ) گلکسی نوت ۵ را با تمام شکوه و عظمتش مشاهده کنید.

نوت 5 دوز اسلات کارت حافظه MicroSD ندارد

نوت ۵ دوز

با این حال باید گفت که یکی از شایعاتی که در مورد این گوشی مطرح شده بود، درست نیست. ما امیدوار بودیم که مدل دو سیم کارته نوت ۵ بر خلاف مدل تک سیم کارته آن از کارت حافظه MicroSD پشتیبانی کند، اما اسلات لازم برای این منظور در دستگاه تعبیه نشده است. تمام چیزی که در تصاویر منتشر شده از این گوشی مشاهده می شود، وجود دو اسلات برای دو سیم کارت نانو است و هیچ فضایی برای قرار گرفتن کارت حافظه MicroSD در نظر گرفته نشده است.

این خبر تنها لحظاتی بعد از منتشر شدن خبری مبنی بر اینکه قرار نیست نوت ۵ نسخه ۱۲۸ گیگابایتی داشته باشد، انتشار یافت. بنابراین برای کسانی که به فضای حافظه بیشتر از ۶۴ گیگابایت نیاز دارند، هیچ گزینه دیگری وجود ندارد.

گفته می شود که گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۵ دوز ( Duos ) در فیلیپین در حالت پیش سفارش است و قرار است در آینده ای نزدیک به بازار های دیگر هم راه پیدا کند.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


+ 4 = هفت