نسخه ی ۱۲۸ گیگابایتی نوت۵ و گلکسی اس۶ اج پلاس عرضه نمی شود

دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۲۲:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

پیش از این عرضه ی نسخه ی ۱۲۸ گیگابایتی نوت۵ و گلکسی اس۶ اج پلاس در هاله ای از ابهام قرار داشت. سامسونگ قول داده بود که علاوه بر دو نسخه ی ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی خود، نسخه ی ۱۲۸ گیگابایتی این دو گوشی هوشمند را نیز عرضه کند. اما حالا به نظر می رسد که خبری از نسخه ی ۱۲۸ گیگابایتی این دو گوشی جدید نیست. با موبایل مگ همراه باشید.

نسخه ی 128 گیگابایتی نوت5 و گلکسی اس6 اج پلاس عرضه نمی شودتصور گوشی هوشمندی با حافظه ی داخلی ۱۲۸ گیگابایت برای بسیاری هیجان انگیز و جذاب است، تصور کنید شما می توانید در حافظه ی گوشی خود ۲۰هزار عکس با کیفیت بالا،۳۰هزار آهنگ با کیفیت بالای mp3، ساعت ها ویدیو با کیفیت و … را داشته باشید. در واقع حافظه ی ۱۲۸ گیگابایتی چیزی فراتر از نیاز یک کاربر موبایل است. با این حال سامسونگ قرار بود این رویا را در دو گوشی جدید خود یعنی نوت۵ و گلکسی اس۶ اج پلاس محقق کند و تا همین چند هفته ی پیش، این موضوع در هاله ای از ابهام قرار داشت. اما سامسونگ امروز صراحتا اعلام کرد که نوت۵ و گلکسی اس۶ اج پلاس تنها در دو نسخه ی ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی عرضه خواهند شد.

این در حالی است که در این دو گوشی هوشمند خبری از درگاه میکرو اس دی نیست و این موضوع کاربرانی را که نیازمند حافظه ی زیادی هستند دچار مشکل خواهد کرد.

نظر شما چیست، آیا شما موافق عرضه نشدن نسخه ی ۱۲۸ گیگابایتی این دو گوشی هوشمند هستید؟

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • معرفی کامل و جامع گلکسی اس ۶ اج پلاس
  • بهترین قاب های گلکسی اس۶ اج پلاس
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    هشت × 6 =