فردا؛ تاریخ عرضۀ گلکسی نوت ۵ و اس ۶ اج پلاس توسط T Mobile

سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۸:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

شرکت T Mobile (تی موبایل)، سومین شرکت حامل (Carrier) ایالات متحده ی آمریکا قصد دارد روز آینده، چهارشنبه بیست و هشتم مرداد ماه مصادف با نوزدهم آگوست دو اسمارت فون گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس را به بازار این کشور عرضه کند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

فردا؛ تاریخ عرضۀ گلکسی نوت 5 و اس 6 اج پلاس توسط T Mobileشاید این خبر، یکی از داغ ترین اخباری باشد که در طی این چند روزه وجود داشت؛ چون بر اساس ادعای کمپانی سامسونگ، دو اسمارت فون نام برده شده قرار بود در تاریخ بیست و یکم آگوست مصادف با سی ام مرداد ماه به بازار این کشور راه یابند. البته جالب است بدانید که سه شرکت حامل دیگر با نام های Verizon ،AT&T و Sprint قرار است دو اسمارت فون گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس را در همان تاریخ مقرر سامسونگ، بیست و یکم آگوست مصادف با سی ام مرداد ماه، عرضه کنند. البته اگر دقت کنید، تاریخ دقیق عرضه فردا به تقویم ما نمی باشد. بلکه به تقویم و ساعت آن ها فردا محسوب می شود. تقریباً امروز در ساعت و تقویم ما، همان فردای موعود به شمار می آید. پس همین امروز می توان انتظار آن را داشت. شما می توانید در وب سایت World Time Buddy اقدام به تبدیل ساعت کنید. بر اساس ادعای T Mobile، ساعت ۶ صبح روز هجدهم آگوست (در منطقه زمانی PST) معادل ساعت ۵ و ۳۰ دقیقه ی بعد از ظهر به وقت تهران می باشد.

شرکت های Verizon ،AT&T و Sprint از چند روز پیش، پیش فروش این دو اسمارت فون نام برده شده را آغاز کرده بودند. اما جالب است بدانید که شرکت T Mobile به هیچ وجه اقدام به پیش فروش دو فبلت پریمیوم نو رسیده ی سامسونگ (نوت ۵ و اج پلاس) نکرد. «جان لجر» (John Legere) در توئیتر خود این اخبار را اعلام داشته است.

اگر می خواهید از دو اسمارت گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس بیشتر بدانید، به مقالات قبلی موبایل مگ مراجعه کنید. همچنین می توانید ویدئوی رونمایی از نوت ۵ و اولین ویدئوی تبلیغاتی نوت ۵ را نیز در موبایل مگ تماشا کنید. منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


هفت × 2 =