LeTV مشغول ساخت اولین گوشی با اسنپ دراگون ۸۲۰

سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

LeTV ، کمپانی جوان و نو رسیده ی چینی است که به تازگی سخت مشغول فعالیت می باشد. این کمپانی فقط اسمارت فون تولید می کند و اعلام کرده است که محصول بعدی آن از پردازنده ی کوالکوم  اسنپ دراگون ۸۲۰ بهره خواهد برد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

LeTV مشغول ساخت اولین گوشی با اسنپ دراگون 820 اگرچه شاید بسیاری از ما نام کمپانی LeTV را نشنیده باشیم، اما توجه داشته باشید که این کمپانی در کشور خود یعنی چین موجی نو به راه انداخته است و به سرعت در حال سبقت گرفتن از سایر رقبا می باشد. بر اساس گزارش یکی از کارشناسان، کمپانی LeTV سریع ترین رشد را در حوزه ی اسمارت فون در چین داشته است؛ کشور چین که غول اقتصادی دنیاست و اغلب کمپانی های تولیدی دیجیتال از آن سر بر می آورند. پس باید انتظار داشت که این کمپانی بتواند طی سال های آینده و یا حتی ماه های آینده با شرکت های بزرگ دنیا به رقابت بپردازد.

این کمپانی تاکنون توانسته است سه اسمارت فون با ویژگی های «های اِند» (High End) تولید کند که همه ی آن ها از قیمتی باور نکردنی و بسیار پایین برخوردار اند. به نظر می رسد که این شرکت تولید کننده ی جوان نمی خواهد پای خود را از پدال گاز بردارد و به شدت به دنبال گسترش محصولات خود می باشد.

کمپانی نام برده شده در حال ساخت یک اسمارت فون است که از پردازنده ی اسنپ دراگون ۸۲۰ بهره می برد. از صحت این خبر مطمئن باشید و به هیچ وجه شک نکنید چون کمپانی LeTV به شخصه تیزری از آن پخش کرده است. همان طوری که در شکل بالا می بینید، تیزر منتشر شده توسط LeTV یک گوشی را نشان می دهد که در درون آن یک مربع قرار دارد و عدد ۸۲۰ را نشان می دهد. البته به طور رسمی اعلام نشده که اسنپ دراگون ۸۲۰ در این محصول قرار دارد اما محتمل ترین احتمال همین است.

LeTV مشغول ساخت اولین گوشی با اسنپ دراگون 820

علاوه بر این، مدیرعامل کمپانی LeTV در Weibo (یک شبکه اجتماعی مانند توئیتر) خبری در مورد اسنپ دراگون ۸۲۰ نوشته اند که می تواند به صحت احتمال ما بیفزاید. دو اسمارت فون از محصولات این کمپانی به نام های LeTV One Pro و LeTV One Max دارای پردارنده های اسنپ دراگون ۸۱۰ هستند. پس باید در محصول بعدی این کمپانی یک پردازنده ی قدرتمندتر را انتظار داشت.

Le TV اولین کمپانی است که تیزر یک گوشی با پردازنده ی اسنپ دراگون ۸۲۰ را پخش می کند. اما این به آن معنا نیست که اولین کمپانی عرضه کننده ی گوشی با این پردازنده باشد. به نظر می رسد که این محصول در اوایل سال میلادی آینده (۲۰۱۶) رونمایی شود؛ چون بعد از فصل تابستان بسیاری از اسمارت فون های بزرگ دنیا در آن زمان رونمایی می شوند.

کوالکوم تمامی مشخصات و ویژگی های پردازنده ی اسنپ دراگون ۸۲۰ را منتشر کرده است. در این پردازنده، یک پردازنده ی گرافیکی آدرنو ۵۳۰ هم قرار دارد که مسئول بخش گرافیکی است. پردارنده ی گرافیکی آدرنو ۵۳۰ تا ۴۰ درصد نسبت به آدرنو ۴۳۰ موجود در اسنپ دراگون ۸۱۰ کارایی بیشتری دارد و ۴۰ درصد نیز برق کم تری نسبت به آدرنو ۴۳۰ مصرف می کند.

شما چه فکر می کنید؟ آیا LeTV می تواند تا قبل از پایان سال ۲۰۱۵ میلادی آخرین محصول خود را با پردازنده ی اسنپ دراگون ۸۲۰ روانه ی بازار کند؟ منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اسنپدراگون۸۲۰ یازدهم آگوست منتشر نخواهد شد
  • آیا اسنپدراگون ۸۲۰ می‌تواند ناجی کمپانی کوالکام باشد؟
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    پنج − = 0