پرچم دار بعدی اچ تی سی، O2 نام دارد+مشخصات

چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ۸:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

Cher Wang، مدیر عامل کمپانی چینی اچ تی سی در گزارشی در رابطه با عدم موفقیت اسمارت فون اچ تی سی M9 اظهار تاسف کرد و اذعان داشت که این کمپانی برنامه های بهتری برای پرچم دار بعدی دارد. در ادامه با توضیحاتی پیرامون پرچم دار بعدی اچ تی سی همراه موبایل مگ باشید.

پرچم دار بعدی اچ تی سی، O2 نام دارد+مشخصات

Wang در توئیتر خود بر این نکته تاکید کرد که سهام داران این کمپانی منتظر موجی جدید در اچ تی سی باشند و مردم هم باید منتظر اسمارت فونی فوق العاده چشمگیر در چند ماه بعد باشند؛ حال مشخص نیست که آیا پرچم داری که مدیرعامل اچ تی سی به آن اشاره می کند، تا پایان همین سال میلادی رونمایی خواهد شد یا خیر؟

امروز، مشخصات جدیدی از اسمارت فون پرچم دار بعدی اچ تی سی به بیرون درز کرده است. اسناد درز کرده ادعا می کنند که پرچم دار بعدی کمپانی اچ تی سی، O2 نام دارد. یکی از برجسته ترین ویژگی هایی که در اخبار درز کرده وجود داشت، برخورداری اسمارت فون اچ تی سی O2 از یک پردازنده ی اسنپ دراگون ۸۲۰ SoC می باشد. میکرو چیپ های به کاررفته در این پردازنده، از نوع FinFET چهارده نانو متری می باشند. پردازنده ی نام برده شده از چهار هسته ی ARM Hydra بهره می برند که توسط کوالکوم ساخته شده است. این هسته ها کارایی بیشتری نسبت به هشت هسته ی cortex دارد.

همان طوری که در اخبار و مقالات قبلی هم اشاره شد، پردازنده ی اسنپ دراگون ۸۲۰ کارایی و سرعت بیشتری نسبت به نسخه ی قبلی یعنی اسنپ دراگون ۸۱۰ دارد. یکی از نکاتی که اسنپ دراگون ۸۲۰ و ۸۱۰ را از هم متمایز می کند، وجود مشکلات گرمایی در اسنپ دراگون ۸۱۰ است که در نسخه ی ۸۲۰ بهبود داده شده است. همچنین از مصرف کم تر و تولید گرمای کمتر در اسنپ دراگون ۸۲۰ نیز نمی توان چشم پوشی کرد. همچنین یکی دیگر از خصیصه های برجسته ی دیگر اسمارت فون اچ تی سی O2 بدنه ی تمام فلزی آن به شمار می آید.

برخی از شایعات که مدعی اند این محصول از یک پردازنده ی اسنپ دراگون ۸۱۰ بهره می برد، بر این نکته تاکید دارند که اچ تی سی O2 در اواخر ماه اکتبر رونمایی خواهد شد اما صحت این شایعات آن چنان زیاد نیست. با روی کار آمدن شایعات امروز که حاکی از وجود اسنپ دراگون ۸۲۰ در اچ تی سی O2 بود، رونمایی از این پرچم دار به روز های آغازین سال ۲۰۱۶ میلادی می رسد.

منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • آیا این ویدئو متعلق به اچ تی سی وان A9 است؟ [تماشا کنید]
  • پرچم دار ۱۰ هسته ای اچ تی سی با نام وان A9 تایید شد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    + پنج = 13