مشخصات هواوی Mate اس به بیرون درز کرد

چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۵:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

به نظر می رسد که کنفرانس IFA امسال در برلین از جذابیت فوق العاده ای برخوردار باشد. کمپانی های زیادی محصولات خود را برای این مراسم آماده کرده اند. در ادامه با ویژگی های درز کرده ی یکی از این محصولات بیشتر آشنا خواهیم شد. با موبایل مگ همراه باشید.

مشخصات هواوی Mate اس به بیرون درز کرددر این چند روزه، اخبار زیاد پیرامون نماینده ی کمپانی چینی هواوی در مراسم IFA 2015 برلین منتشر شده است که سعی کرده ایم تمامی آن ها را در موبایل مگ پوشش دهیم. طبق آخرین گزارشات و اخبار موثقی که به دست ما رسیده است، این نماینده از خانواده ی Mate خواهد بود و نام آن نیز، هواوی Mate S انتخاب شده است. همچنین امروز صبح، تصاویری از این اسمارت فون در محیط واقعی دیدیم.

البته علیرغم تایید GCF، هنوز هم بحث و جدل هایی بر سر نام این محصول برپاست؛برخی آن را هواوی Mate 8 می دانند. برخی دیگر آن را هواوی Mate 7 اس می خوانند و برخی دیگر که GCF نیز ادعای آن ها را تایید می کند، این محصول را هواوی Mate اس می نامند. کسی چه می داند؟ شاید هر سه ی این نام ها متعلق به سه گوشی متفاوت باشند که هواوی برای مراسم IFA 2015 برلین آماده کرده است.

خلاصه به هر حال، اخباری که به بیرون درز کرده و ما قصد داریم به آن ها اشاره کنیم، بر نام mate اس تاکید می کند. بر اساس اخبار درز کرده، این اسمارت فون از یک حسگر اثر انگشت در قسمت زیرین دوربین بهره می برد. بر اساس تصاویری که امروز صبح منتشر شد یکی از رنگ های این محصول طلایی می باشد.

 مشخصات هواوی Mate اس به بیرون درز کرد

طراحی ظاهری اسمارت فون هواوی Mate اس ۲٫۵D می باشد. شاید پیش خود بپرسید که طراحی ۲٫۵D یعنی چه؟ اگر صفحه نمایش یک گوشی با لبه ی آن (وجه زاویه دار گوشی) فاصله ای نداشته باشد، می گوییم طراحی آن ۲٫۵D است. اگر به تصویر بالا نگاهی بیندازید در می یابید که صفحه نمایش این محصول هیچ فاصله ای با لبه ی وجه عمودی ندارد.

یکی دیگر از برجسته ترین ویژگی های مشهود در طراحی ظاهری هواوی Mate اس، صاف بودن آن محسوب می شود. به عبارتی دیگر، هیچ برآمدگی یا فرورفتگی در سمت صفحه نمایش نمی توان یافت. نکته ی مهم تری که این اخبار درز کرده مطرح می کنند، وجود یک پردازنده ی Kirin 950 در اسمارت فون نام برده شده می باشد. جالب است بدانید که حتی شایعات نیز ادعا می کردند پردازنده ی به کار رفته در Mate اس Kirin 935 خواهد بود؛ به نظر می رسد حتی شایعات نیز نمی توانستند به این چنین پردازنده ای فکر کنند. پردازنده ی Kirin 950 نسبت به Exynos 7420 در سطح بالاتری قرار دارد؛ Exynos 7420 همان پردازنده ای است که به چهار اسمارت فون پرچم دار سامسونگ (گلکسی اس ۶، اس ۶ اج، اس ۶ اج پلاس، نوت ۵) در سال ۲۰۱۵ جان بخشید.

مشخصات هواوی Mate اس به بیرون درز کرد

همچنین لازم به ذکر است که یک باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر در ساعتی مسئولیت تامین انرژی سیستم را به دوش می کشد. بی صبرانه منتظر مشاهده ی نماینده ی کمپانی هواوی در مراسم IFA 2015 برلین هستیم. آیا این اسمارت فون، همان هواوی Mate 8 است؟ آیا تاییدیه GCF درباره ی هواوی Mate اس صحت دارد؟ زمان همه چیز را حل می کند. باید منتظر ماند و دید که کدام خبر صدق بوده است. منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • نقد و بررسی گوشی هواوی Mate اس
  • تصاویری عجیب از هواوی Mate اس در محیط واقعی
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    دو + 8 =