تست خمیدگی آیفون ۶ اس ؛ آیا خمیده می شود؟ [تماشا کنید]

پنج شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 2

اسمارت فون آیفون ۶ از زمانی که رونمایی شد و سپس به دست کاربران رسید، اخبار زیاد را از سر گذرانده بود اما اخبار خم شدن آن در فشار کم، واقعاً یک فاجعه و رسوایی محسوب می شد. در ادامه شخصی اقدام به آزمایش مقاومت آیفون ۶ اس می کند. با موبایل مگ همراه باشید.

تست خمیدگی آیفون 6 اس ؛ آیا خمیده می شود؟ [تماشا کنید]آزمایشگر در این ویدئو با قرار دادن آیفون ۶ در کنار آیفون ۶ اس، سعی دارد درک ما را از مقاومت ۶ اس تسهیل کند. اخبار زیادی حاکی از ان اند که کمپانی اپل از بدنه های آلومینیومی مقاوم در ساختِ آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس کمک گرفته است؛ بسیاری از اخبار و شایعات بر این نکته تاکید می کنند که دو اسمارت فون آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس در ماه سپتامبر (اواخر شهریور و اوایل مهر ماه) رونمایی خواهند شد.

بر اساس گزارشاتی که منتشر شده است، بدنه ی دو اسمارت فون آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس از آلیاژ ۷۰۰۰ آلومینیم ساخته شده است؛ این آلیاژ تا حد بسیار زیادی از آلیاژ ۶۰۶۳ آلومینیوم به کار رفته در بدنه ی آیفون ۶ مقاوم تر می باشد.

در آلیاژ ۷۰۰۰ آلومینیوم به کار رفته در دو اسمارت فون در راهِ اپل، مقدار قابل توجهی فلز «روی» هم به کار رفته که می تواند بر مقاومت آن بیفزاید. در ویدئویی که برای شما عزیزان قرار دادیم، شخص آزمایش گر که لوئیس نام دارد ابتدا به آزمایش پرچم دار سال گذشته ی اپل یعنی آیفون ۶ می پردازند. پس از آن، نوبت به آیفون ۶ اس خواهد رسید.

شخص آزمایش گر که لوئیس نام دارد از گروه Unbox Therapy است که همواره به آزمایش پرچم دار ها و اسمارت فون های بزرگ می پردازد.

اسمارت فون آیفون ۶ محصول سال ۲۰۱۴ در فشار ۳۰ پوندی معادل ۱۳ کیلوگرم شروع به خم شدن می کند. در حالی که اسمارت فون آیفون ۶ اس حداقل دو برابر این فشار را تحمل می کند و در بعضی مواقع می تواند بیش از دو برابر نیز تحمل کند. این امر به آن معناست که آیفون ۶ اس به اندازه ی کافی سخت است که در جیب کسی خم نشود و یا حتی زیر پای کسی آسیب نبیند. بر اساس ادعای Best Buy، کمپانی اپل در صدد است در روز پایانی جشنواره ی IFA 2015 برلین آخرین پرچم دار خود را معرفی کند. شایان ذکر است که مراسم IFA 2015 در تاریخ چهارم تا نهم سپتامبر مصادف با سیزدهم تا هجدهم شهریور ماه برگزار خواهد شد. پس نتیجه می گیریم که تاریخ رونمایی اسمارت فون آیفون ۶ اس، چهارشنبه سیزدهم شهریور ماه مصادف با نهم سپتامبر می باشد.

 تست خمیدگی آیفون 6 اس ؛ آیا خمیده می شود؟ [تماشا کنید]

از جمله موثق ترین ویژگی هایی که توسط منابع معتبر تایید شده اند، بهبود کیفیت دوربین جلوی این اسمارت فون است. از سال ۲۰۱۱، دوربین جلوی اسمارت فون های آیفون ۱٫۲ مگاپیکسل بوده اند و اکنون هم قضیه به همین منوال است. اما بسیاری از منابع موثق بر این باورند که آیفون ۶ اس از یک دوربین جلوی ۵ مگاپیکسلی بهره مند خواهد شد.

برخی از منابع نیز اعتقاد دارند که حافظه ی رم به کار رفته در این محصول، ۴ گیگابایتی خواهد بود؛ درست مانند نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس. از جمله سایر ویژگی هایی که درباره ی اسمارت فون آیفون ۶ اس می دانیم، مقاوم تر بودن بدنه، ضخامت بیشتر و صفحه نمایش فورس تاچ می باشد. در پایان نیز جالب توجه است که بدانید پردازنده ی به کار رفته در آیفون ۶ اس از نوع A9 می باشد. چیزی تا نهم سپتامبر نمانده است. لحظه به لحظه به رونمایی از این اسمارت فون نزدیک تر می شویم. هر لحظه ممکن است اخبار جدیدی منتشر شود یا درز کند. پس منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • از بین رفتن بدنه ی آیفون ۶ در تماس با گالیم
  • ۶ قابلیت کاربردی که در آیفون ۶ وجود دارد اما گلکسی نوت اج از آن محروم است
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    9 − = هفت