پرچمدار بعدی مایکروسافت، سرفیس موبایل نام خواهد داشت

پنج شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۸:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

به نظر می رسد مایکروسافت قصد دارد تا دوباره در تعطیلات سال نوی میلادی حضور پر رنگی داشته باشد و از تعدادی گوشی هوشمند جدید و همچنین یک تبلت سرفیس جدید در پاییز امسال رونمایی کند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

در واقع، به تازگی شایعه ای در مورد کمپانی مایکروسافت منتشر شده و حکایت از آن دارد که پرچمدار گوشی های هوشمند این شرکت که طبق معمول با نام مستعار Juggernaut Alpha شناخته می شود، در نهایت سرفیس موبایل نام خواهد گرفت. ما به این علت از واژه “طبق معمول” استفاده کردیم که پیش از این نیز نام مستعار Juggernaut Alpha برای پروژه ساخت اولین گوشی هوشمند سرفیس در سال ۲۰۱۲ انتخاب شده بود. البته بعد از آن که مایکروسافت اقدام به خرید برند و تکنولوژی نوکیا نمود، این پروژه هم متوقف شد.

پرچمدار بعدی مایکروسافت، سرفیس موبایل نام خواهد داشتهمانطور که می توان انتظار داشت، گوشی هوشمند سرفیس موبایل نسبت به آنچه که در سال ۲۰۱۲ پروژه آن آغاز شده بود، دستخوش تغییرات زیادی در مشخصات سخت افزاری شده است. اما مهمترین بخش این اطلاعات فاش شده، نام گذاری نهایی این گوشی و انتخاب نام سرفیس موبایل برای آن می باشد، زیرا خروج از برند لومیا و همچنین مشخصاتی که از سخت افزار این گوشی هوشمند فاش شده است، می تواند نوید تولید قدرتمندترین گوشی هوشمند مایکروسافت تا به امروز را بدهد.

در واقع مشخصاتی که به این گوشی هوشمند نسبت داده شده است (در پایین می توانید آن را مشاهده کنید) فراتر از گوشی های مورد انتظار لومیا ۹۵۰ (با نام مستعار Talkman) و لومیا ۹۵۰XL (با نام مستعار Cityman) می باشد که به احتمال زیاد در ماه اکتبر رونمایی خواهند شد. بنابر این می توان گفت که گوشی هوشمند سرفیس موبایل پرچمدار واقعی مایکروسافت در فصل پاییز خواهد بود و طبق ادعای منابع نزدیک به مایکروسافت، این گوشی در اواخر سال جاری و یا حداکثر در اوایل ۲۰۱۶ روانه بازار خواهد شد. مطمئنا با دارا بودن صفحه نمایش QHD، حافظه رم به اندازه ۴ گیگابایت، دوربین ۲۱ مگاپیکسلی PureView و بدنه ای از جنس آلومینیوم و آلیاژ منیزیم، گوشی هوشمند سورفیس موبایل می تواند به محصولی جذاب تبدیل شود. نظر شما در این باره چیست؟

پرچمدار بعدی مایکروسافت، سرفیس موبایل نام خواهد داشت

مشخصات سخت افزاری سرفیس موبایل مایکروسافت

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • معرفی کامل نسل دوم دست بند هوشمند مایکروسافت
  • مایکروسافت رسما از لومیا ۹۵۰ رونمایی کرد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    + دو = 8