تصاویری از نسل جدید ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ منتشر شد

جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ ۲۳:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

کمپانی موتورولا در آخرین رویداد بزرگ خود که ماه گذشته برگزار شد، از سه گوشی هوشمند جدید رونمایی کرد اما خبری از ساعت هوشمند جدید نبود. البته در حال حاضر به وضوح مشخص شده که این شرکت در حال کار بر روی نسخه جدیدی از ساعت هوشمند سال گذشته خود یعنی موتو ۳۶۰ می باشد. همچنین این احتمال نیز وجود دارد که نسل جدید ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ در دو اندازه مختلف روانه بازار شود. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

امروز چندین عکس جدید از این گوشی هوشمند منتشر شده که روی مچ دست شخصی بسته شده است و به نظر می رسد این تصاویر در یک مکان عمومی ثبت شده باشند.

تصاویری از نسل جدید ساعت هوشمند موتو 360 منتشر شداگر چه ساعت هوشمند موجود در تصاویر منتشر شده شباهت بسیار زیادی به نسل قبلی موتو ۳۶۰ دارد، اما با استفاده از موقعیت مکانی دکمه آن، به سادگی می توان اثبات کرد که این تصاویر مربوط به نسل جدید این ساعت هوشمند می باشد. در نسخه اولیه موتو ۳۶۰، موتورولا دکمه ساعت را نزدیک عدد ۳ ساعت قرار داده بود، در حالی که در نسل جدید ساعت هوشمند خود بنا به دلایلی نامشخص مکان آن را به کنار عدد ۲ تغییر داده است و در تصاویر نیز بوضوح این مکان مشخص می باشد.

گفته شده است که این تصاویر در شهر شیکاگو که به نوعی شعبه مرکزی موتورولا در آن قرار دارد، تهیه شده اند. پس به احتمال زیاد، شخصی که ساعت را به مچ دست خود بسته است یکی از کارمندان این شرکت می باشد.

تصاویری از نسل جدید ساعت هوشمند موتو 360 منتشر شدهمانند گذشته به نظر می رسد که موتورولا تمرکز ویژه ای بر روی قابلیت شخصی سازی این ساعت هوشمند داشته است. چرا که در تصاویر منتشر شده، دو مدل مختلف از موتو ۳۶۰ نسل جدید مشاهده می شود که یکی تماما مشکی با بند چرمی می باشد و دیگری در رنگ رز گلد (Rose Gold) بوده و بند آن نیز قهوه ای رنگ می باشد.

با توجه به این اخبار و تصاویر می توان پیش بینی کرد که به زمان رونمایی این ساعت هوشمند بیش از پیش نزدیک شده ایم، زیرا به نظر می رسد موتورولا در حال تست درون سازمانی آن می باشد.

منبع gsmarena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • مزیت بزرگ ساعت موتو ۳۶۰ نسبت به رقبا
  • نسل دوم ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ بالاخره تایید شد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    1 + = هشت