دسترسی سریع به نمای خیابان در آخرین نسخه اندرویدی نقشه گوگل

یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴ ۲۲:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

سرویس نمای خیابان (Street View) در نقشه گوگل به کاربران امکان می دهد تا به صورت پانوراما به مشاهده یک خیابان بپردازند و با قدم زدن در آن به صورت مجازی، با آن محل بیشتر آشنا شوند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

در آخرین نسخه از ویرایش اندرویدی سرویس نقشه گوگل، یعنی نسخه ۹٫۱۳٫۰، لینکی در کنار مقصد مورد نظر قرار گرفته است که به سرعت شما را به نمای خیابان آن محل وارد می کند. همه کاری که باید انجام دهید این است که بر روی تصویر بندانگشتی که در گوشه سمت چپ پایین قرار دارد، کلیک کنید. این تصویر بندانگشتی، هنگامی که محلی را در برنامه جستجو کنید و یا لمس طولانی بر روی نقشه انجام دهید، ظاهر می شود.

دسترسی سریع به نمای خیابان در آخرین نسخه اندرویدی نقشه گوگل

با کلیک بر روی تصویر بندانگشتی در گوشه سمت چپ پایین، به سرعت وارد نمای خیابان می شوید.

اگر در حال حاضر نسخه قدیمی تری از اپلیکیشن نقشه گوگل را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب شده دارید، می توانید با مراجعه به گوگل پلی استور و بخش My apps آن را به آخرین نسخه ارتقا دهید. در بروزرسانی اخیر این اپلیکیشن، تغییرات دیگری نیز اعمال شده است که از آن جمله می توان به امکان اضافه کردن محل های تجاری از قلم افتاده به نقشه و از طریق سایدبار آن اشاره کرد. به علاوه، طبق معمول باگ ها و ایرادات مختلف برنامه نیز در این بروزرسانی برطرف شده اند.

دسترسی سریع به نمای خیابان در آخرین نسخه اندرویدی نقشه گوگل

در نمای خیابان به صورت مجازی در محل مورد نظر قدم بزنید.

استفاده از سرویس نمای خیابان، به خصوص زمانی که قصد مراجعه به یک محل نا آشنا را دارید، می تواند بسیار مفید واقع شود. احتمالا شما هم عکس های مربوط به خودرو های گوگل را در حال تهیه تصاویر نمای خیابان، مشاهده کرده اید، اما بد نیست بدانید که برخی از تصاویر مورد استفاده در نمای خیابان با پای پیاده، سوار بر قایق و یا حتی سوار بر شتر، ثبت شده اند.

منبع phonearena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • ارائه بروزرسانی اندروید ۶٫۰ مارشمالو در تاریخ ۵ اکتبر
  • اپل اپلیکیشن Move to iOS را برای اندروید عرضه کرد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × 6 = بیست چهار