اپلیکیشن دوربین لومیا برای سایر گوشی های ویندوز فون نیز ارائه شد

یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴ ۲۳:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

در اوایل سال جاری اعلام شده بود که اپلیکیشن دوربین لومیا بر روی همه دستگاه های مجهز به ویندوز ۱۰، از گوشی هوشمند و تبلت گرفته تا رایانه های شخصی، صرفنظر از سازنده آن ارائه خواهد شد. اما در حال حاضر و با این که هنوز ویندوز ۱۰ موبایل عرضه نشده است، کاربران گوشی های ویندوز فون غیر لومیا که از سیستم عامل ویندوز ۸٫۱ استفاده می کنند، می توانند اقدام به دانلود و نصب این اپلیکیشن نمایند. در ادامه مطلب با موبایل مگ همراه باشید.

بنا به گزارش کاربرانی که از این اپلیکیشن بر روی گوشی های هوشمند Huawei Ascend W1 و Samsung ATIV SE استفاده کرده اند، نمی توان از تمام قابلیت های آن در گوشی های غیر لومیا بهره برد و استفاده از برخی ویژگی ها مانند تنظیم فوکوس و زمان نوردهی دوربین پشتی، باعث از کار افتادن اپلیکیشن می شود. همچنین در گوشی های غیر لومیا نمی توان این اپلیکیشن را به عنوان برنامه پیش فرض دوربین انتخاب کرد.

اپلیکیشن دوربین لومیا برای سایر گوشی های ویندوز فون نیز ارائه شداپلیکیشن دوربین لومیا به کاربران گوشی های ویندوز فون امکان می دهد تا تنظیمات مختلفی را بر روی دوربین پشتی اعمال کنند. به علاوه، این اپلیکیشن از قابلیت Rich Capture نیز بهره مند می باشد، که با استفاده از شیوه HDR، چندین عکس با میزان نور دهی متفاوت و تنظیمات مختلف را ثبت کرده و با ادغام کردن آن ها با هم، تصویری جالب را ایجاد می کند. حتی کاربران پس از ثبت عکس نیز می توانند میزان افکت HDR را کم یا زیاد کنند. همچنین اگر فلش دوربین فعال باشد، کاربران می تواند اقدام به ثبت این چنین تصاویر همراه با فلش یا بدون استفاده از فلش نمایند، که البته باز هم پس از عکاسی می توان تنظیمات دلخواه را بر روی عکس ایجاد نمود.

اگر شما هم به استفاده از این اپلیکیشن بر روی گوشی هوشمند ویندوز فون خود علاقه مند شده اید، می توانید با مراجعه به فروشگاه ویندوز فون، نسخه ای از آن را به رایگان دریافت نمایید.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • انتشار لومیا ۶۴۰ در تاریخ ۲۷ خرداد توسط T-Mobile
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × 4 = هشت