دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس تأیید شد

دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۳:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1
دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس تأیید شد

دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس تأیید شد

یکی از دست اندرکاران زنجیره تأمین اپل، دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی را برای گوشی های اپل آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس تأیید کرد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

یکی از ویژگی های اصلی ذکر شده در مورد گوشی های جدید اپل یعنی آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس، دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی آن هاست که قرار است در پشت هر دو مدل گوشی تعبیه شود. این در حالی است که دوربین گوشی های آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس، ۸ مگاپیکسلی است. این شایعه از یک منبع در زنجیره تأمین اپل، در حالی که با بیزنس اینسایدر صحبت می کرد، شنیده شده است.

این منبع در زنجیره تأمین می گوید که اپل برای مدل های جدید آیفون، لنز های ۵ عنصری سفارش داده است که در حال حاضر در مرحله تولید انبوه است. با توجه به اینکه طبق گزارش ها، اپل قرار است که از آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس در تاریخ ۹ سپتامبر رونمایی کند، خبر خوبی است که این قسمت از گوشی هم اکنون در حال تولید است.

هر عنصر لنز دوربین شبیه به یک لنز مستقل است و زمانی که کنار هم قرار می گیرند، به دوربین این امکان را می دهند که اطلاعات را با جزئیات بیشتری ثبت کنند. این عناصر در حقیقت از پلاستیک ساخته شده اند و هر کدام از آن ها فقط ۱ دلار هزینه دارد. البته اپل برای محافظت از این لنز ها در برابر خط و خراش، از یک پوشش با جنس شیشه یاقوت کبود استفاده کرده است. اما این دوربین ساخته شده از ۵ لنز در واقع کمی ضعیف تر از دوربین ۶ عنصری است که روی بعضی گوشی های اندرویدی به کار رفته است. برای مثال، در دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی وان پلاس ۲، ۶ لنز به کار رفته است. این ویژگی باعث می شود که نور بیشتری وارد دوربین شود و تصاویر شفاف تر و واضح تری ثبت شود. همچنین این امکان را می دهد که دوربین، تصاویر بهتری در شرایط نور کم ثبت کند.

البته برای کاربران آیفون، خبر های خوبی در راه است؛ اپل گفته است که در نظر دارد برای مدل های آیفون ۷ در سال ۲۰۱۶، لنز های ۶ عنصری تولید کند.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • نحوه اطلاع از نوع پردازنده آیفون ۶ اس
  • چیپ TSMC در آیفون ۶ اس ، دو ساعت بیشتر دوام می آورد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    یک × = 2