میزو امروز از یک پروژه جدید رونمایی خواهد کرد

سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۴:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

کمپانی میزو یکی از شرکت های چینی بسیار جالب در زمینه تولید گوشی های هوشمند می باشد. سرعت عمل میزو بسیار بالاست و این شرکت در سال ۲۰۱۵ چهار گوشی هوشمند مختلف با نام های میزو ام ۱، میزو ام ۲، میزو ام ۲ نوت و میزو ام ایکس ۵ را روانه بازار کرده است که سه مورد اول جزو محصولات رده میانی بوده و مدل آخر نیز در واقع پرچمدار این شرکت در سال ۲۰۱۵ می باشد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

پیش از این گفته شده بود که میزو قصد دارد تا مدل ام ایکس ۵ پرو را نیز تا پایان سال جاری عرضه نماید، اما به نظر می رسد تصمیم این شرکت عوض شده است و قصد دارد به جای ارائه میزو ام ایکس ۵ پرو، یک سری جدید از گوشی های رده بالا را طراحی نماید و اولین مدل آن را نیز برای عرضه در سه ماهه اول ۲۰۱۶ در نظر گرفته است.

میزو امروز از یک پروژه جدید رونمایی خواهد کردحال با متوقف شدن ساخت مدل ام ایکس ۵ پرو، این سوال برای بسیاری از کاربران پیش آمده که آیا میزو تا پایان سال جاری محصولی جدید را معرفی خواهد کرد یا نه؟ البته با اینکه هنوز هیچ ایده ای درباره این که چه محصولی ممکن است توسط میزو تا پایان امسال معرفی شود وجود ندارد، ولی اخیرا این شرکت در تبلیغاتی خبر از معرفی یک پروژه جدید در ۲۵ اوت یعنی امروز داده است. بنابر این ممکن است امروز جواب پرسش مذکور را دریافت کنیم. مسلما امروز میزو یک محصول جدید را معرفی خواهد کرد ولی نمی توان در مورد این که این محصول چه خواهد بود اظهار نظر دقیقی کرد. کمپانی میزو در تبلیغات خود اعلام کرده که پروژه جدید این شرکت بسیار جذاب خواهد بود. آیا منظور از این پروژه جدید همان سری جدید از گوشی های رده بالا می باشد که پیشتر به آن اشاره کردیم؟

میزو امروز از یک پروژه جدید رونمایی خواهد کرداحتمالا اینگونه نیست. به احتمال بسیار زیاد میزو قصد معرفی محصولی به غیر از تلفن های هوشمند را دارد. بنا به اخباری که از چین به گوشی می رسد این شرکت قصد دارد تا از پروژه میزو آرتز (Meizu Arts) رونمایی کند. البته هیچ اطلاعات دیگری درباره آن فاش نشده است و باید منتظر بمانیم و ببینیم هدف از این پروژه چه خواهد بود. با اینکه باور کردن این که میزو تا پایان سال، گوشی هوشمند دیگری را معرفی نخواهد کرد، کمی سخت می باشد ولی تاکنون هیچ شایعه ای در مورد هیچ گوشی هوشمند جدیدی نیز منتشر نشده است.

منبع androidheadlines
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اولین تصویر درز کرده از میزو NIUX
  • Meizu NIUX یک تلفن هوشمند با رابط کاربری سامسونگ
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    چهار − = 3