ال جی قصد عرضه یک فبلت رده بالا را تا پایان سال دارد

سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۸:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

در اوایل سال جاری، مدیر بخش موبایل ال جی آقای چو جون هو (Cho Jun-ho) اعلام کرده بود که این شرکت در نیمه دوم سال ۲۰۱۵ یک گوشی هوشمند فوق العاده باکیفیت را روانه بازار خواهد کرد. با اینکه هیچ جزئیات دیگری از این محصول فاش نشد ولی ما را به این فکر انداخت که حتما با محصولی خوش ساخت از جنس فلز و شیشه که در حال حاضر بیشتر گوشی های هوشمند با کیفیت از این جنس هستند، روبرو خواهیم بود. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

ال جی قصد عرضه یک فبلت رده بالا را تا پایان سال داردبا این حال دیروز آقای چو جون هو در نشست سه ماهه سوم سران ال جی در مورد این گوشی هوشمند مرموز سخن گفت و عنوان کرد که هیچگاه این محصول را با عبارت “فوق العاده باکیفیت” توصیف نکرده است. البته احتمال این که کلمات و معانی آن ها در منابع مختلف تحریف شده باشند وجود دارد. به هر حال این مدیر ارشد ال جی گفته است که گوشی هوشمند مورد نظر یک محصول رده بالا بوده و در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۵ راهی بازار خواهد شد.

ال جی قصد عرضه یک فبلت رده بالا را تا پایان سال دارداین طور که پیداست، محصول آتی ال جی از نوع گوشی های هوشمند با صفحه نمایش بزرگ یا همان فبلت خواهد بود و برای رقابت با محصولاتی مانند گلکسی نوت ۵ سامسونگ و آیفون ۶ اس پلاس اپل عضه خواهد شد. البته هنوز مشخص نیست که آیا ال جی از قلم استایلوس ویژه ای در این محصول استفاده خواهد کرد یا نه.

توجه:  هنوز تصویری از فبلت در دست ساخت ال جی منتشر نشده است و تصاویر این مطلب مربوط به پرچمدار فعلی این شرکت یعنی گوشی هوشمند ال جی جی ۴ می باشند.

منبع phonearena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • مقایسه گوشی های ال جی V10 و ال جی جی ۴
  • عرضه چیپ پردازشی LG Nuclun 2 به سال ۲۰۱۶ موکول شد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    − 6 = سه