تصاویر Gear S2 سامسونگ، در زندگی واقعی

چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴ ۷:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

محصول سال گذشته سامسونگ با نام Gear S که یک ساعت هوشمند تمام عیار به حساب می آید، به زودی به موفقیت جدیدی با نام Gear S2 دست پیدا خواهد کرد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این مورد در اختیار شما بگذاریم.

تصاویر Gear S2 سامسونگ، در زندگی واقعی

Gear S2 به صورت اختصاصی در نمایشگاه IFA امسال رونمایی خواهد شد. حال Dennis Miloseski که مدیر ارشد بخش طراحی شرکت سامسونگ در کشور آمریکا به حساب می آید، تصاویری از ساعت هوشمند جدید سامسونگ در دنیای مجازی منتشر کرده است. همانطوری که در تصاویر مشاهده می کنید، Gear S2 مانند تمامی ساعت های هوشمند دیگر، دارای قابلیت نمایش ساعت به صورت معمول را نیز دارا می باشد.

تصاویر Gear S2 سامسونگ، در زندگی واقعی

تصاویری که در زیر مشاهده می کنید، قبلا توسط شرکت سامسونگ منتشر شده بود، اما چیز خاصی را در واقعیت به ما نشان می داد. ولی اگر به دو تصویر بالا که به تازگی در دنیای مجازی منتشر شده است نگاه بیاندازید، می بینید که این ساعت هوشمند روی دست افراد و به صورت پوسترهای تبلیغاتی نشان داده می شود.

تصاویر Gear S2 سامسونگ، در زندگی واقعی تصاویر Gear S2 سامسونگ، در زندگی واقعی

همانند Gear S، محصول جدید سامسونگ با نام Gear S2 نیز از سیستم عامل تایزن بهره می برد. پس اگر شما دنبال یک ساعت هوشمند با سیستم عامل اندروید می گردید، به شما پیشنهاد می کنیم تا محصول دیگری را امتحان نمایید. همچنین Gear S2 احتمالا دارای محفظه سیمکارت نانو نیز خواهد بود. به غیر از این موارد، اطلاعات خاص دیگری از این محصول در حال حاضر در اختیار ما نیست. اما شما عزیزان همواره موبایل مگ را دنبال کنید تا در جریان اخبار روز دنیای تکنولوژی قرار بگیرید.

در نهایت اگر مایل هستید، می توانید تیز رسمی ساعت هوشمند جدید سامسونگ با نام Gear S2 را از اینجا مشاهده نمایید.

منبع Phone Arena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • بهترین ساعت های هوشمند با صفحه دایره ای
  • جزئیات جدید انتشار ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    دو + 7 =