تأیید مشکل آسیب نوت ۵ در صورت جاگذاری بالعکس قلم از سوی مسئولین

چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴ ۸:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

همانطور که دیروز در اخبار موبایل مگ به اطلاع شما عزیزان رساندیم، جاگذاری بالعکس قلم S Pen باعث آسیب دائمی نوت ۵ خواهد شد. مسئولان سامسونگ این موضوع را تأیید کرده و آگاهی کامل از آن را اعلام نموده اند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

تأیید مشکل آسیب نوت 5 در صورت جاگذاری بالعکس قلم از سوی مسئولین

جاگذاری بالعکس قلم S Pen در محفظه مخصوص به آن، باعث می شود که مکانیستم شنماسایی این قلم به طور کامل از کار افتاده و دیگر قادر نخواهید بود تا از آن استفاده نمایید. اما این کار، هیچ گونه خللی در روند کاری نوت ۵ به وجود نخواهد آورد و می توانید با خیال راحت در صورت ایجاد این مشکل، همچنان از دیوایس خود به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید.

مسئولان سامسونگ، اگاهی کامل خود از این مشکل را اعلام کرده اند، اما راه حل خاصی برای آن ارائه نشده است. صرفا اعلام کرده اند که پیش از استفاده از نوت ۵، حتما طرز استفاده و راهنمایی های لازم در مورد آن که در دفترچه دستگاه نوشته شده است را مطالعه نمایید تا از بروز این مشکل، جلوگیری به عمل آید. همانگونه که در تصویر زیر که جزئی از دفترچه راهنمای این محصول ( صفحه ۲۵ ) است، مشاهده می کنید، نوشته شده است :

تأیید مشکل آسیب نوت 5 در صورت جاگذاری بالعکس قلم از سوی مسئولین

نوک قلم هنگام جا زدن درون دستگاه، باید به سمت داخل قرار داشته باشد. قرار دادن اشتباه قلم S Pen در محفظه خود، به دستگاه شما آسیب وارد خواهد کرد.

اما آیا شما تا به حال بعد از خرید تلفن های هوشمند و یا سایر محصولات الکترونیکی، دفترچه راهنمای آن را مطالعه کرده اید؟

البته در دنیای امروزی و با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، مسئولان سامسونگ باید قلم S Pen را طوری طراحی می کردند که امکان جاگذاری بالعکس را نداشته باشد.

امیدواریم با مطالعه این مقاله، کاربران زیادی از بروز این مشکل جلوگیری به عمل آورند.

منبع Phone Arena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • باز هم تصاویر گلکسی نوت ۵ لو رفت
  • رونمايى سامسونگ از Galaxy Note 5 در آگوست
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × 5 = ده