ویندوز ۱۰ موبایل، فقط برای گوشی های بالای ۸ گیگابایت

چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۹:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 2

اگر شما اسمارت فون ویندوز فونی با حافظه ی داخلی زیر ۸ گیگابایت و سیستم عامل ویندوز ۸٫۱ دارید، خبری بد برایتان داریم. بر اساس اخبار رسمی، گوشی هایی که از حافظه ی داخلی زیر ۸ گیگابایت بهره می برند، هرگز به ویندوز ۱۰ موبایل ارتقاء نخواهند یافت. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

ویندوز 10 موبایل، فقط برای گوشی های بالای 8 گیگابایتبر اساس خبری رسمی که نمایندگی مایکروسافت در آلمان منتشر کرده است، اسمارت فون هایی شامل این شرط می شوند که از ویندوز ۸٫۱ بهره ببرند. البته هنوز نمایندگی های کشور های دیگر به این خبر اذعان نداشته اند ولی هیچ دلیلی ندارد که این محدودیت (یعنی عدم ارتقاء گوشی به سیستم عامل ویندوز ۱۰ در محصولاتی با حافظه ی داخلی زیر ۸ گیگابایت)، فقط در کشور آلمان باشد.

با این خبر، می توان اسمارت فون های ویندوز فون ۸٫۱ با حافظه زیر ۸ گیگابایت را از لیست ارتقاء به سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل حذف کرد. به نظر می رسد که شعبه اصلی کمپانی مایکروسافت تا همین چند روزه جوابی قطعی به کاربران ویندوز فون بدهد. یک فرض دیگر هم وجود دارد که احتمال فوق العاده کمی دارد؛ این فرض حاکی از آن است که مایکروسافت نسخه ای دیگر از ویندوز ۱۰ را برایویندوز 10 موبایل، فقط برای گوشی های بالای 8 گیگابایت گوشی های ویندوز فون زیر ۴ گیگابایت طراحی کند. البته همان طوری که ذکر شد، احتمال این امر بسیار کم است اما دنیای فناوری و به خصوص اسمارت فون ها همیشه هیجان انگیز و غیرقابل پیش بینی بوده و خواهد بود، در نتیجه نمی توان آینده را حدس زد.

از جمله اسمارت فون های ویندوز فونی که از ۴ گیگابایت حافظه ی داخلی بهره می برند عبارت اند از: نوکیا لومیا ۵۳۰، آلکاتل وان تاچ Pixi 3، اچ تی سی وان ۸ اس، Blu Win JR و Karbonn Titanium Wind W4. البته اسمارت فون های لومیای زیادی می توانند در این لیست قرار گیرند اما ما قصد داشتیم از هر کمپانی یک محصول را انتخاب کنیم.

آیا شما هم از صاحبان گوشی های بالا هستید؟ اگر هستید پس به قول معروف باید «دور ویندوز ۱۰ موبایل را خط بکشید». منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • آموزش ارتقا ویندوزفون ۸ و ۸٫۱ به ویندوزفون ۱۰
  • ایسر Jade Primo ؛ اولین اسمارت فون با ویندوز ۱۰
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    7 + = یازده