تصاویر لو رفته از اکسپریا Z5 با دوربین ۲۳ مگاپیکسلی

جمعه ۶ شهریور ۱۳۹۴ ۹:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

چند مدتی بود شایعات بسیاری پیرامون یک گوشی سونی دیگر با قابلیت فوکوس منحصر به فرد منتشر می شدند. تقریباً اوایل همین هفته بود که کمپانی سونی این شایعات را تایید کرد و اذعان داشت که این اسمارت فون در خلال مراسم IFA 2015 رونمایی خواهد شد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

تصاویر لو رفته از اکسپریا Z5 با دوربین 23 مگاپیکسلی

به نظر می رسد قبل از این که کمپانی سونی به طور رسمی از اسمارت فون Z5 رونمایی به عمل آورد، ما توانستیم نگاهی به آن بیندازیم. البته این تصاویر در شبکه ی اجتماعی رسمی سونی منتشر شده بود که به سرعت برداشته شد. اما همین چند لحظه هم کافی بود مردم آن تصاویر را ببینند و ذخیره کنند.

علیرغم این که کمپانی سونی تصاویر اکسپریا Z5 را به سرعت از صفحه شبکه اجتماعی خود پاک کرد اما باز هم تمام فضای مجازی از این تصاویر پر شده است. یکی از سه تصویری که برای شما قرار داده ایم، دوربین ۲۳ مگاپیکسلی اکسپریا Z5 را نشان می دهد؛ کدام تصویر؟ همان تصویری که لنر های دوربین در آن به نمایش گذاشته شده است. اگر به سمت راست دوربین در این تصویر دقت کنید متوجه حرف G در آن می شوید که در زیر آن نوشته شده است: ۲۳MP

تصاویر لو رفته از اکسپریا Z5 با دوربین 23 مگاپیکسلی

قابلیت فوکوس خودکار هیبریدی در دوربین اسمارت فون اکسپریا Z5 با سرعت فوکوس خودکار هیبریدی دوربین M5 برابر است. متاسفانه تصاویری که منتشر شده اند آن چنان نمایان گر امکانات و حتی ویژگی های ظاهری گوشی نیستند و تنها فریم اطراف گوشی مشخص است. به نظر می رسد که ظاهر اسمارت فون اکسپریا Z5 با ظاهر اسمارت فون اکسپریا Z3 پلاس تفاوت آن چنانی نداشته باشد.

انتظار می رود که اسمارت فون سونی اکسپریا Z5 همانند اکسپریا Z3 پلاس از یک صفحه نمایش ۵٫۲ اینچی بهره ببرد؛ اگر صفحه نمایش آن هم ۵٫۲ باشد، رزولوشن ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ گزینه ی بسیار مناسبی برای آن خواهد بود که بسیاری از شایعات نیز بر ان تاکید دارند. البته برخی از شایعات که از اعتبار نسبی بیشتری برخوردارند ادعا می کنند که رزولوشن صفحه نمایش ۵٫۲ اینچی Z5 برابر با ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل باشد.

تصاویر لو رفته از اکسپریا Z5 با دوربین 23 مگاپیکسلی

در قسمت زیرین صفحه نمایش بحث بر انگیز این گوشی، یک پردازنده ی هشت هسته ای کوالکوم اسنپ دراگون ۸۱۰ قرار دارد. درست مانند صفحه نمایش این گوشی، حافظه ی رم (RAM) محصول یاد شده نیز بحث برانگیز است؛ برخی اخبار می گویند که ۳ گیگابایت حافظه ی رم وجود دارد و برخی دیگر می گویند که ۴ گیگابایت.

نیازی به ذکر نیست که اسمارت فون سونی اکسپریا Z5 در برابر آب مقاوم است؛ یا به عبارتی دیگر ضد آب می باشد. درست مانند دو اسمارت فون اکسپریا Z3 پلاس و Z4v که در لیست ۵ اسمارت فون ضد آب برتر جهان در سال ۲۰۱۵ قرار گرفته اند. انتظار می رود که تنوع رنگی اسمارت فون سونی اکسپریا Z5 حداقل سه رنگ باشد.

هر لحظه به مراسم IFA 2015 برلین نزدیک تر می شویم و هر لحظه امکان بیشتری برای درز اخبار، جزئیات، ویژگی ها و تصاویر و حتی ویدئویی از سونی اکسپریا Z5 وجود دارد. پس منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • تصاویر Z5 و Z5 Compact به بیرون درز پیدا کرد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    + سه = 7