تصاویر لور رفته از جعبه آیفون ۶ اس

جمعه ۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۴:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 2

تا به امروز اخبار زیادی از دو اسمارت فون اپل آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس به بیرون درز کرده است اما چند دقیقه پیش تصویری در فضای مجازی منتشر شده است که جعبه ی اسمارت فون پل آیفون ۶ اس را نشان می دهد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

از جمله مهم ترین ویژگی ها و بهبود های این اسمارت فون نسبت به نسخه های قبلی می توان به قابلیت فورس تاچ و دوربین ۱۲ مگاپیکسلی آن اشاره کرد. البته برخی از اخبار حاکی از آن اند که قابلیت فور تاچ در آیفون ۶ اس به گونه ای متفاوت خواهد بود.

تصاویر لور رفته از جعبه آیفون 6 اس

امروز، تصویری از جعبه ی اسمارت فون آیفون ۶ اس در شبکه اجتماعی Wei Feng منتشر شد که با سرعت قارچ گونه ای در فضای مجازی پوشش داده شد. همان طوری که در تصویر بالا هم مشخص است، اتصالات این جعبه از هم جدا شده اند و در نتیجه جعبه به شکل یک صفحه در آمده است.

در وجه سمت چپ جعبه ی این گوشی نام این گوشی نوشته شده است؛ به عبارتی دیگر شما می توانید بر روی وجه چپ این جعبه عبارت iPhone 6s Plus درج شده که گواهی است بر ادعای ما.

حتی اگر به تصویر نگاهی سطحی بیندازید، متوجه عکس یک ماهی می شوید. در واقع، بر روی وجه اصلی جعبه ی اسمارت فون آیفون ۶ اس تصویر شماتیکی هین گوشی رسم شده که در درون صفحه نمایش آن یک ماهی مشکی رنگ با دم و باله های طلایی وجود دارد. بسیاری از سایت ها و خبرگزاری ها حدس می زنند که رنگ باله های ماهی با رنگ گوشی درون آن (آیفون ۶ اس) مطابقت داشته باشد.

با فرض درست بودن این حدس نتیجه می گیریم که رنگ گوشی درون این جعبه، طلایی می باشد. پس اگر یک آیفون ۶ اس مشکی بخرید، رنگ باله های این ماهی هم مشکی خواهد بود. خلاقیت جالبی است.

تصاویر لور رفته از جعبه آیفون 6 اس

بسیاری از شایعات پیرامون این دو اسمارت فون از ضعیف تر بودن باتری آیفون ۶ اس پلاس نسبت به آیفون ۶ پلاس حکایت می کنند. به عبارتی دیگر، ظرفیت باتری اپل آیفون ۶ پلاس ۲۹۱۰ میلی آمپر بر ساعت و ظرفیت باتری آیفون ۶ اس پلاس ۲۷۵۰ میلی آمپر در ساعت می باشد.

مهم ترین چیزی که درباره ی اسمارت فون اپل آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس می دانیم این است در تاریخ نهم سپتامبر مصادف با هجدهم شهریور رونمایی خواهند شد. لازم به ذکر است که مراسم رونمایی از اپل آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس در ویندوز ۱۰ نیز به طور آنلاین و زنده پخش خواهد شد.

منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • نحوه بازگشت آیفون به تنظیمات کارخانه
  • آیفون ۶ اس پلاس در مقابل ال جی جی ۴
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × 1 = دو