اطلاعاتی از نکسوس ۸ در منابع چینی فاش شد

شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ ۲۰:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

کم کم به فصل عرضه گوشی های نکسوس گوگل نزدیک می شویم و هر روز نیز بر تعداد شایعاتی که پیرامون این سری از محصولات شکل گرفته است افزوده می شود. پیش از این می دانستیم که شرکت های هوآوی و ال جی دو مدل گوشی نکسوس را امسال روانه بازار خواهند کرد. اما اخیرا شایعاتی در مورد گوشی هوشمند دیگری با نام نکسوس ۸ منتشر شده است که بسیار جالب توجه می باشد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

حدود یک هفته قبل یک گوشی هوشمند با نام مستعار Colorfly Hero در نتایج بنچمارک GeekBench 3 ظاهر شد که در مقابل نام مدل آن عبارت نکسوس ۸ ذکر شده بود. لیست GeekBench 3 هیچ اطلاعاتی درباره سازنده این گوشی هوشمند فاش نکرده است و حدس زدن این مسئله نیز بسیار مشکل می باشد. اما به تازگی مشخصاتی از یک گوشی هوشمند در منابع چینی فاش شده است که به گفته آنان مربوط به گوشی هوشمند نکسوس ۸ می باشد.

اطلاعاتی از نکسوس 8 در منابع چینی فاش شد

بر اساس تصویری منتسب به نکسوس ۸ که منابع چینی آن را منتشر کرده اند (تصویر بالا)، این محصول بسیار شبیه به گوشی نکسوس ۷ می باشد که در سال ۲۰۱۳ عرضه شده بود. بنابر این با توجه به این که نکسوس ۷ توسط ایسوس ساخته شده بود، اولین فکری که با دیدن تصویر مذکور به ذهن خطور می کند این است که شاید نکسوس ۸ نیز ساخت ایسوس باشد، اما با این حال نمی توان در این باره مطمئن بود زیرا در تصویر نیز هیچ لوگویی به چشم نمی خورد. ما در این تصویر نمایی از جلوی این تبلت و بخش کوچکی از کناره آن را مشاهده می کنیم، اما هیچ تصویری از نمای پشتی آن ارائه نشده است.

در این تصویر یک جای خالی در پایین گوشی دیده می شود که احتمالا محل قرارگیری دکمه خانه و یا سنسور تشخیص اثر انگشت آن می باشد. البته شاید هم یک برچسب سفید بر روی این قسمت زده شده است تا اطلاعاتی که در زیر آن قرار دارد را از دید پنهان نماید. گوگل اخیرا خبر از پشتیبانی از سنسورهای تشخیص اثر انگشت در اندروید ۶٫۰ خود با نام مارشمالو داده است، لذا احتمال زیادی وجود دارد که این ویژگی در قالب یک گوشی نکسوس در پاییز امسال ارائه شود.

اطلاعاتی از نکسوس 8 در منابع چینی فاش شد

با این حال این تصاویر و اطلاعات پیرامون آن هنوز در حد شایعه می باشند و هیچ خبر رسمی درباره تبلت نکسوس ۸ منتشر نشده است. در حال حاضر شایعاتی نیز در خصوص عرضه گوشی های نکسوس گوگل به همراه اندروید ۶٫۰ در تاریخ ۲۹ سپتامبر و زودتر از زمان معمول، منشر شده است. به هر حال باید منتظر بمانیم تا گوشی های نکسوس هوآوی و ال جی عرضه شوند و پس از آن احتمالا اطلاعات بیشتری نیز در خصوص تبلت ۸ اینچی نکسوس (البته در صورت وجود) ارائه خواهد شد.

در آینده مشخص می شود که آیا گوگل برای ساخت نکسوس ۸ دوباره به سمت HTC روی خواهد آورد و یا با توجه به تعداد زیاد تبلت های تولیدی شرکت ایسوس، وظیفه ساخت تبلت خود را به این کمپانی خواهد سپرد؟

منبع androidheadlines
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • مقایسه گوشی های هوشمند LG G4 و نکسوس ۵X ال جی
  • گوگل:اندروید آبنبات چوبی هم اکنون برروی ۲۳٫۵ درصد از دیوایس ها نصب شده است
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    + یک = 7