تصاویر درز کرده از گوشی بلک بری ونیس به همراه دوربین ۱۸ مگاپیکسلی

شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴ ۲۰:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 2

مدت زیادی بود که اسمارت فون بلک بری ونیس (BlackBerry Venice) متحمل شایعات بسیاری می شد اما امروز برخی از این شایعات جامه عمل به خود گرفتند. امروز تصاویری از اسمارت فون بلک بری ونیس منتشر شده است که برای مشاهده ی آن در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

تصاویر درز کرده از گوشی بلک بری ونیس به همراه دوربین 18 مگاپیکسلی

همان طوری که ذکر شد، امروز تصاویری از اسمارت فون بلک بری ونیس به بیرون درز کرد که از قاب دوربین اسلایدی آن حکایت می کند. اگر به دقت به تصاویر زیر نگاه کنید در می یابید که روی قاب فلزی این دوربین نوشته شده است: ۱۸MP. پس می توان نتیجه گرفت که این اسمارت فون از یک دوربین ۱۸ مگاپیکسلی بهره مند خواهد بود.

بر اساس تصاویر زیر دوریبن جلوی ان نیز ۰٫۵ مگاپیکسل تعیین شده است. شاید این دو خصیصه اولین ویژگی های تایید شده ی بلک بری ونیس باشند. یکی از جالب ترین نکات در این محصول، وجود صفحه کلید QWERTY بر روی صفحه نمایش به شمار می آید. به عبارتی دیگر، صفحه کلید این محصول بر خلاف بسیاری از محصولات خانواده ی بلک بری به صورت فیزیکی نمی باشد.

برای مشاهده ی تصاویر در اندازه ی بزرگ تر، روی آن ها کلیک کنید.

یکی دیگر از برجسته ترین ویژگی های اشاره شده در تصاویر، قابلیت «تثبیت نوری تصاویر» (optical image stabilization یا به اختصار OIS) می باشد که در تصاویر بالا نمایش داده شده است. اگر به همان قسمت فلزی دور دوربین که وضوح دوربین در آن مشخص شده دقت کنید، متوجه این قابلیت می شوید.

بر اساس شایعات و اخبار قبلی، فوکوس خودکار این اسمارت فون بسیار سریع انجام می شود و کارایی مشابهی با فوکوس خودکار هیبریدی خواهد داشت. در تصاویر نکته ی دیگری هم قابل توجه است که چیزی نیست جز دو فلش ال ای دی (LED). در واقع، در سمت راست دوربین دو فلش ال ای دی قرار داده شده است.

تصاویر درز کرده از گوشی بلک بری ونیس به همراه دوربین 18 مگاپیکسلی

جالب است بدانید که سیستم عامل موجود در این اسمارت فون شباهت زیادی به اندروید ۵٫۰ آب نبات چوبی دارد. منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع GSM Arena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


9 − نُه =