تصاویر و اطلاعاتی جدید از موتو ۳۶۰ (نسل دوم) فاش شد

دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۶:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ یکی از محصولات خوب و موفق موتورولا بوده است و به همین خاطر نیز کاربران زیادی مشتاقانه منتظر عرضه نسل دوم این ساعت هستند. با وجود اینکه موتورولا تاکنون در این باره سکوت کرده است، اما شایعات مختلف حکایت از آن دارند که موتو ۳۶۰ (نسل دوم) در دست ساخت می باشد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

کمپانی موتورولا اخیرا از سه گوشی هوشمند جدید خود با نام های موتو جی (نسل سوم)، موتو ایکس پلی و موتو ایکس استایل رونمایی کرده است. گوشی موتو جی (نسل سوم) قدرتمندترین محصول این شرکت محسوب می شود که برای بیشتر کاربران شاید قدرتی بیش از نیاز آن ها داشته باشد. اما در مقابل، موتو ایکس پلی یک گوشی رده متوسط محسوب می شود و موتو ایکس استایل نیز پرچمدار جدید موتورولا خواهد بود. در کل هر سه این گوشی ها محصولاتی خوب و قانع کننده می باشند که بسته به نیاز خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. اما برخی از کاربران انتظار داشتند که در کنار رونمایی از این گوشی های هوشمند، شرکت موتورولا نسخه نسل دوم ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ را نیز معرفی نماید. اتفاقی که البته در مراسم این شرکت رخ نداد.

تصاویر و اطلاعاتی جدید از موتو 360 (نسل دوم) فاش شد

تصویر رندر شده جدید موتو ۳۶۰ (نسل دوم)

با این وجود در طی چند روز گذشته شایعات زیادی پیرامون ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ منتشر شده است که در تازه ترین آن ها چند تصویر رندر شده از موتو ۳۶۰ جدید منتشر شده و همچنین تصویری از دو تن از مدیران شرکت لنوو که این ساعت را به مچ خود بسته بودند شکار شده است. اما به تازگی جزئیات و تصاویر دیگری از طریق کاربری با نام upleaks@ منتشر شده است. در این تصاویر جدید دو ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ و موتو ۳۶۰ اسپورت دیده می شوند. بنابر این می توان نتیجه گرفت که موتورولا ساعت هوشمند جدید خود را در دو مدل مختلف عرضه خواهد کرد. یکی از این مدل ها، نسخه ای رده بالا با بدنه فلزی خواهد بود در حالی که مدل دیگر نسبتا ارزان قیمت تر بوده و بخش عمده بدنه آن پلاستیکی می باشد.

البته در تصاویر منتشر شده، ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ در چندین و چند طرح متنوع و با بند و رنگ های مختلف دیده می شود. این طور که به نظر می رسد این ساعت هوشمند در رنگ هایی همچون مشکی، نقره ای و طلایی ارائه خواهد شد که بندهایی از جنس فلز و یا چرم به آن متصل شده است. البته با این که برای مدل موتو ۳۶۰ اسپورت تنها رنگ های سفید، مشکی و نارنجی در تصویر قابل مشاهده می باشد اما احتمال دارد که رنگ های دیگری نیز برای آن در نظر گرفته شود. با این حال، این تصاویر تنها اطلاعاتی نیستند که upleaks@ منتشر کرده است و در این حساب کاربری به برخی جزئیات دیگر در رابطه با تاریخ عرضه ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ نیز اشاره شده است. بر اساس این اطلاعات، ساعت موتو ۳۶۰ (نسل دوم) در ماه سپتامبر و به احتمال زیاد در نمایشگاه IFA 2015 رونمایی خواهد شد و موتو ۳۶۰ اسپورت نیز در ماه نوامبر رونمایی می شود.

تصاویر و اطلاعاتی جدید از موتو 360 (نسل دوم) فاش شد

تصویر رندر شده جدید از موتو ۳۶۰ اسپورت

این تصاویر جدید، به خصوص تصاویر مربوط به مدل معمولی موتو ۳۶۰، کاملا با تصاویری که پیش از این منتشر شده بودند مطابقت دارند. بنابر این با وجود اینکه هنوز شرکت موتورولا به طور رسمی ساخت نسل دوم ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ را تایید نکرده است اما به نظر می رسد به زودی شاهد معرفی این محصول خواهیم بود.

منبع androidheadlines

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • مزیت بزرگ ساعت موتو ۳۶۰ نسبت به رقبا
  • نسل دوم ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ بالاخره تایید شد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    یک × = 4