چیپ پردازشی اسنپدراگون ۸۲۰ با بدافزارها مقابله خواهد کرد

دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴ ۲۱:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

اخبار جدید حکایت از آن دارند که جدیدترین چیپ پردازشی ساخت کوالکام با نام اسنپدراگون ۸۲۰، که در تعدادی از گوشی های پرچمدار آینده نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت، به مقابله با بدافزارها کمک خواهد کرد. این تکنولوژی از طریق اپلیکیشنی با نام Smart Protect عمل خواهد کرد که این اپلیکیشن نیز خود از تکنولوژی Zeroth کوالکام نیرو خواهد گرفت. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

کمپانی کوالکام در مورد این تکنولوژی جدید مقابله با بدافزارها اعلام کرده است که:

“این تکنولوژی قادر به مقابله دقیق و موثر با بدافزارهای جدید و ناشناخته خواهد بود و برای بهبود مسئله حفظ حریم خصوصی و همچنین امنیت دستگاه موثر خواهد بود.”

چیپ پردازشی اسنپدراگون 820 با بدافزارها مقابله خواهد کرد

این شرکت همچنین اعلام کرده است که استفاده از این تکنولوژی تاثیر چندانی بر روی طول عمر باطری نخواهد داشت، اما با فعالیت مداوم خود باعث خواهد شد تا به محض مشاهده فعالیتی مشکوک در سیستم، کاربر از طریق اعلان های ظاهر شده در صفحه از آن آگاه شود.

 مدیر تولید شرکت کوالکام در این باره گفته است که:

“به مرور زمان و با پیشرفت ابزارهای هوشمند و افزایش میزان اطلاعات مهمی که کاربران بر روی ابزارهایی از قبیل گوشی های هوشمند نگهداری می کنند، موارد مربوط به فاش شدن اطلاعات شخصی و همچنین بدافزارها در حال افزایش می باشد. کمپانی کوالکام نیز با توجه به دسترسی پردازنده خود به درونی ترین بخش سیستم و همچنین با اتکا بر سخت افزار امنیتی اختصاصی خود قصد دارد تا قابلیتی ذاتی به ابزارهای هوشمند اضافه کند و با تحلیل رفتارهای سیستم، امنیت کاربران را ارتقا دهد.”

بنا به گفته مسئولان کوالکام، اولین گوشی هوشمند مجهز به چیپ پردازشی اسنپدراگون ۸۲۰ در سال ۲۰۱۶ روانه بازار خواهد شد.

منبع technobuffalo

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • ۳۰ گوشی هوشمند جدید از پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰ استفاده خواهند کرد
  • کوالکام Adreno 530 را معرفی کرد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    نُه − 1 =