برنامه ی زمانی IFA 2015 در دو روز نخست

سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۹:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

اگر یکی از علاقمندان به اخبار فناوری باشید بدون شک چیز هایی درباره ی مراسم IFA شنیده اید. تنها یک روز با آغاز مراسم IFA 2015 فاصله داریم و طبیعی است که برنامه های زمانی این مراسم اعلام شود. البته این برنامه فقط مختص دو روز نخست مراسم است. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

برنامه ی زمانی IFA 2015 در دو روز نخست

همان طوری که می دانید مراسم IFA 2015 در برلین برگزار خواهد شد؛ شهری که همین هفتاد سال پیش در جریان جنگ جهانی دوم به خاک و خون کشیده شده بود اما امروز با رشد فناوری میزبان یکی از بزرگ ترین مراسم های تکنولوژی است.

در روز های پایانی مرداد ماه بود که در موبایل مگ دو مقاله به نام «چه چیز هایی از مراسم IFA 2015 انتظار داشته باشیم؟» (قسمت اول قسمت دوم) منتشر شد. در این مقاله از هر کمپانی چند محصول که احتمال بیشتری برای رونمایی داشتند را ذکر کردیم اما هرگز نمی توان به طور قطع چیزی را در این مراسم پیش بینی کرد.

لازم به ذکر است که تمامی کنفرانس ها ۹۰ دقیقه می باشند.

دوم سپتامبر – یازدهم شهریور

کنفرانس مطبوعاتی ایسر

برنامه ی زمانی IFA 2015 در دو روز نخستاولین کمپانی آغاز کننده در مراسم IFA 2015 ایسر خواهد بود. این کمپانی قرار است در تاریخ دوم سپتامبر  ساعت ۹ صبح به وقت UTC معادل ۱۳:۳۰ به وقت تهران، کنفرانس مطبوعاتی خود را آغاز کند. انتظار می رود که کمپانی ایسر در کنفرانس مطبوعاتی خود از چند لپ تاپ، تبلت محصولات صوتی و تصویری و از همه مهم تر اسمارت فون های جدید رونمایی به عمل آورد. مخصوصاً آن تیزر هایی که بسیار عجیب بودند و به احتمال زیاد برای جلب توجه منتشر شده بودند. اولین توجه ها به سوی کمپانی ایسر جلب می شود پس این کمپانی باید برنامه های خوبی برای ما داشته باشد. زمان همه چیز را حل می کند پس منتظر بمانید.

کنفرانس مطبوعاتی ایسوس

برنامه ی زمانی IFA 2015 در دو روز نخستپس از اجرای کنفرانس مطبوعاتی کمپانی ایسر، نوبت به ایسوس می رسد. کنفرانس مطبوعاتی ایسوس در ساعت ۱۰:۳۰ به وقت UTC یعنی ساعت ۱۵ به وقت تهران برگزار خواهد شد. ایسوس نیز همانند ایسر در حوزه ی تولید لپ تاپ و تبلت مدعی به شمار می آید و شاید مهم ترین رقیب آن نیز ایسر باشد.

کنفرانس مطبوعاتی هواوی

برنامه ی زمانی IFA 2015 در دو روز نخستکمپانی هواوی قرار است کنفرانس مطبوعاتی خود را در ساعت ۱۲:۳۰ ظهر به وقت UTC یا ۱۷ به وقت تهران برگزار کند. هیچ کس از کمپانی هواوی لپ تاپ یا تبلت انتظار ندارد به همین دلیل می توان انتظار چند اسمارت فون از خانواده ی Honor را داشت. این روز ها اخبار زیادی پیرامون آخرین محصولات هواوی منتشر شده است که سهم قابل توجهی از آن ها متعلق به هواوی نکسوس می باشد. شاید در این مراسم اخبار یا گزارشاتی درباره ی هواوی نکسوس اعلام شود.

کنفرانس مطبوعاتی سونی

برنامه ی زمانی IFA 2015 در دو روز نخستاگر اخبار قبلی موبایل مگ را خوانده باشید به احتمال قریب به یقین درباره ی سه اسمارت فون سونی اکسپریا Z5، Z5 کامپکت و Z5 پریمیوم چیز هایی به چشمتان خورده است. یکی از این سه محصول دارای یک صفحه نمایش با کیفیت ۴K یعنی ۲۱۶۰ پیکسل می باشد. کنفرانس مطبوعاتی کمپانی سونی قرار است از ۱۴:۱۵ به وقت UTC یا ۱۸:۴۵ به وقت تهران آغاز شود. مهم ترین و محتمل ترین محصولاتی که از این کمپانی انتظار داریم سه اسمارت فون اکسپریا Z5 است. باید منتظر ماند و دید که آیا صفحه نمایش ۴K صحت داشته است؟

کنفرانس مطبوعاتی لنوو

برنامه ی زمانی IFA 2015 در دو روز نخستکمپانی لنوو به نظر محتاط می آید چون هرگز نگذاشته است اخباری از آخرین محصولات آن به بیرون درز کند. لنوو در سال ۲۰۱۵ روز های خوبی را پشت سر نگذاشته است در همین راستا می توان حدس زد که این کمپانی برای یک مراسم منحصر به فرد برنامه ریزی کرده است. همان طوری که ذکر شد، هیچ اخباری از محصولات این کمپانی به بیرون درز نکرده است و ما از اشاره به آن ها معذوریم. کنفرانس این کمپانی در ساعت ۱۷:۳۰ به وقت UTC و ۲۲ به وقت تهران برگزار خواهد شد.

سوم سپتامبر – دوازدهم شهریور

کنفرانس مطبوعاتی سامسونگ

برنامه ی زمانی IFA 2015 در دو روز نخستدر تاریخ سوم سپتامبر فقط کمپانی سامسونگ کنفرانس مطبوعاتی دارد. این کنفرانس از ساعت ۱۷ به وقت UTC یا همان ۲۱:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد. بیشترین اطلاعاتی که در اختیار ما قرار دارد، درباره ی سامسونگ است. از جمله مهم ترین آن ها می توان به ساعت هوشمند Gear S2 اشاره کرد. البته این کمپانی کره ای هیچ مراسمی را بدون رونمایی از گجت های پوشیدنی به اتمام نمی رساند. یکی از مهم ترین بخش های این شرکت، اسمارت فون های آن به شمار می آید. هیچ کس باور نمی کند که سامسونگ در مراسمی اسمارت فون رونمایی نکند. زمان همه چیز را حل می کند. پس منتظر بمانید.

موبایل مگ قصد دارد به طور کامل اخبار مراسم IFA 2015 برلین را پوشش دهد پس تا فردا.

منبع PhoneArena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • ویدئویی از آیفون ۶ اس ؛ تایید ویژگی ها و رنگ بندی آن ها [تماشا کنید]
  • اخبار برگزیده: هفته از خانواده اکسپریا Z5 گرفته تا Gear S2 سامسونگ
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    2 + = شش