مزیت بزرگ ساعت موتو ۳۶۰ نسبت به رقبا

چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۳:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

پس از شایعات بسیار زیادی که حول نسل دوم یکی از محبوب ترین ساعت های هوشمند اندرویدی یعنی موتو ۳۶۰ به راه افتاده بود، به نظر می رسد به زودی شاهد عرضه این مدل جدید خواهیم بود. با این وجود در اینجا نمی خواهیم به شایعات مربوط به نسل دوم موتو ۳۶۰ بپردازیم، بلکه قصد داریم به یکی از مزیت های بزرگ ساعت موتو ۳۶۰ نسبت به سایر ساعت های هوشمند موجود در بازار اشاره کنیم. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

در تصاویری که از نسل دوم ساعت موتو ۳۶۰ فاش شده و در چند روز گذشته در وب سایت های مختلف منتشر شده است، شاهد دو سایز مختلف از این ساعت و همچنین یک مدل اسپورت بوده ایم. اما چیزی که در بین این تصاویر و همچنین نسخه اول موتو ۳۶۰ مشترک است این است که موتورولا در طراحی تمامی این مدل ها به جای صفحه دایره ای کامل از صفحه نمایشی دایره ای با یک بریدگی در پایین آن استفاده کرده است (چون این طرح شبیه یک لاستیک پنچر شده می باشد، اصطلاحا به آن flat tire می گویند).

مزیت بزرگ ساعت موتو 360 نسبت به رقبا

موتو ۳۶۰ با نسبت تصویر به بدنه ۷۱٫۷ درصدی، بهترین وضعیت را در بین ساعت های هوشمند دیگر دارد.

بسیاری به خاطر استفاده از این طرح نا متقارن، از موتورلا انتقاد کرده اند، اما امروز تصویری از یک اسلاید منتشر شده و این طور که به نظر می رسد، موتورولا بیشتر از این که به این طراحی به دیده یک عیب نگاه کند، آن را مزیتی برای ساعت هوشمند خود می داند. دلیل این امر هم این است که نوع طراحی بدنه ساعت موتو ۳۶۰ باعث شده است تا این محصول به رکورد ۷۱٫۷ درصدی در زمینه نسبت صفحه نمایش به بدنه برسد. البته مشخص نیست که موتو ۳۶۰ موجود در تصویر نسخه اول آن می باشد یا مدل جدید آن، ولی به هر حال این دو ساعت بسیار به هم شبیه هستند و این مسئله تاثیر چندانی در اصل مطلب نخواهد داشت.

در مقایسه ای که در اسلاید مذکور بین ساعت های هوشمند مختلف انجام شده است، ساعت هوشمند اپل واچ با نسبت تصویر به بدنه ۴۹٫۱ درصد پس از ساعت Gear Live سامسونگ، بدترین وضعیت را از این لحاظ دارد.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • نسل دوم ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ بالاخره تایید شد
  • تصاویر و اطلاعاتی جدید از موتو ۳۶۰ (نسل دوم) فاش شد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    9 − چهار =