ابعاد آیفون ۶ اس به بیرون درز کرد

پنج شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

در حالیکه تنها شش روز به کنفرانس اپل باقی است و باید منتظر رونمایی از آیفون ۶ اس باشیم، ابعاد این گجت دوست داشتنی به بیرون درز کرد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

ابعاد آیفون 6 اس به بیرون درز کرد

وبسایت MacRumors که مسئولیت انتشار این عکس ها را بر عهده دارد، ابعاد آیفون ۶ اس را اعلام کرده است. این تصاویر نشان دهنده آن است که آیفون ۶ اس دارای ضخامتی معادل ۷٫۰۸ میلیمتر است که در مقایسه با آیفون ۶ که ضخامتی ۶٫۹ میلیمتری دارد، به اندازه ۰٫۱۸ میلیمتر افزایش ضخامت پیدا کرده است. اخبار پیشین نیز حاکی از افزایش ضخامت ۰٫۲ میلیمتری آیفون ۶ اس داشت. آیفون ۶ اس پلاس نیز ضخامتی ۷٫۳ میلیمتری در مقایسه با ۷٫۱ میلیمتری در مدل پیشین خود خواهد داشت.

ابعاد آیفون 6 اس به بیرون درز کرد

تصاویر همچنین حاکی از آن است که آیفون ۶ اس دارای ۱۳۸٫۱۹ میلیمتر طول و ۶۷٫۶۸ میلیمتر عرض خواهد بود. حال آنکه آیفون ۶ دارای ۱۳۸٫۱ طول و ۶۷٫۰ میلیمتر عرض بود. اعداد مذکور حاکی از آن است که باید منتظر یک محصول تا حدودی بزرگتر از محصول پیشین، بر خلاف سنت گذشته محصولات شرکت اپل باشیم.

این افزایش اعداد و ارقام در ابعاد و اندازه ها، دلیل بر وجود تکنولوژی فورس تاچ بر روی آیفون جدید می باشد. با موبایل مگ همراه باشید تا شما در جریان آخرین اتفاقات از این محصول و دنیای تکنولوژی قرار دهیم.

منبع iClarified

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اپل: میزان استفاده از iOS 9 به ۶۶ درصد رسیده است
  • مقایسه گوشی های آیفون ۶ اس پلاس و سامسونگ گلکسی اس۶ اج پلاس
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    9 − هشت =