مدیرعامل ایسر: هیچ برنامه ای برای ادغام با ایسوس نداریم

جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۵:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

مدیرعامل ایسر،Jason Chen به شدت به شایعه ادغام شدن این کمپانی با ایسوس واکنش نشان داد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید تا ببینیم این شایعه از کجا شروع شده و چرا مدیرعامل ایسر واکنش تندی علیه این خبر نشان داده است.

قصه از آن جایی شروع می شود که بنیان گذار ایسر Stan Shih طی مصاحبه ای اذعان کرد که ارزش سهام ایسر به شدت کاهش یافته و او حاضر است سهام شرکتش را برای احیا کمپانی واگذار کند. ارزش سهام ایسر برای نخستین بار  در شش ماه نخست سال در ماه آوریل ۵۰ درصد کاهش یافت! این شرکت اعلام کرد که سود خالصش این کمپانی به ۵٫۴ میلیون دلار رسیده در حالی که سال قبل در همین ماه سود خالصی معادل ۱۵ میلیون دلار داشته است. نکته ای که به نظر می رسد ایسر سال به سال در حال کاهش سود و در آستانه ورشکستی است.

مدیرعامل ایسر: هیچ برنامه ای برای ادغام با ایسوس نداریم

Stan Shih بنیان گذار ایسر در ادامه افزوده است: که مدیران آمریکایی و اروپایی بیشتر به فکر پول هستند و فقط برای پول کار می کنند. اما مدیران و عوامل تایوانی با احساس وظیفه و عوامل عاطفی کار می کنند.

این اظهار نظر باعث شد که بسیاری از گمانی زنی ها برای خرید سهام به سمت دیگر کمپانی تایوانی فعال و موفق دنیای فناوری یعنی ایسوس برود و گمان زنی ها برای ادغام این دو شرکت آغاز شود. گمانه هایی که با واکنش مدیرعامل ایسر به واقعیت تبدیل نشد.

مدیرعامل ایسر: هیچ برنامه ای برای ادغام با ایسوس نداریم

باتوجه به سخنان مدیرعامل ایسر و اوضاع مالی نه چندان مناسب این شرکت، باید انظار داشت کمپانی هایی در جهت خریداری سهام این شرکت اقدام کنند که چشم داشتی به پول نداشته باشند چرا که قرار است کمپانی را خریداری کنند که خالی از همه چیز و پر از مشکلات مالی است.

منبع phonearena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • مقایسه گوشی های هوشمند گلکسی نوت ۵ و زن فون ۲
  • تبلت ZenPad 10 ایسوس معرفی شد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    چهار × = 24