اپل آیفون جان یک نفر را نجات داد؛ مقاومت در برابر گلوله!؟

یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۸:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

اسمارت فون های اپل آیفون کار های زیادی می توانند انجام دهند اما هیچ کس فکر نمی کرد که این محصولات بتوانند جان یک نفر را نجات دهند. برای اطلاع از چگونگی قضیه ی نجات جان یک جوان ۲۴ ساله توسط آیفون در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

اپل آیفون جان یک نفر را نجات داد؛ مقاومت در برابر گلوله!؟یک جوان ۲۴ ساله به نام «فرنسو» (Frenso) از ایالت کالیفرنیای آمریکا که دانشجوری دانشگاه کالیفرنیا هم بود ساعت ۱۱ شب در حال رفتن به خانه اش بود که ناگهان یک دزد تفنگی را پشت او قرار می دهد و رایانه دستی (لپ تاپ) او را ربود. متاسفانه یا خوشبختانه «فرنسو» سعی کرد لپ تاپش را پس بگیرد به همین دلیل بین آن ها درگیری رخ داد و ناگهان گلوله ای شلیک شد.

«فرنسو» متوجه شد که گلوله به اسمارت فونش که آیفون بود برخورد کرده است. متاسفانه قربانی (فرنسو) تمایلی به شناخته شدن ندارد و زیاد با خبرگزاری های محلی مصاحبه نمی کند. هم اتاقی وی اذعان داشت که فرنسو شوکه شده است.

هم اتاقی فرنسو در مصاحبه ای با یک خبرگزاری محلی این چنین شرح داد:

«شلوار های جین فرنسو پاره شده بود و او آیفونش را به من نشان داد. من می توانستم به راحتی گلوله را روی آن ببینم. این اسمارت فون واقعاً جانش را نجات داد»

اپل آیفون جان یک نفر را نجات داد؛ مقاومت در برابر گلوله!؟

شخص قربانی (فرنسو) پس از این واقعه دانشگاهش را ترک کرد و بر اساس ادعای هم اتاقی اش، هرگز قصد ندارد به آن جا بازگردد. جالب است بدانید که این قضیه اولین داستان نجات جان یک انسان توسط گوشی نیست. ماه آگوست سال گذشته یک اسمارت فون گلکسی Mega 6.3 با دفع گلوله جان صاحبش را نجات داد. البته اسمارت فون های دیگری از قبیل بلک بری، لومیا ۵۲۰ (نجات جان یک پلیس) و اچ تی سی EVO 3D هم از این قضیه مستثنی نیستند.

منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • نحوه بازگشت آیفون به تنظیمات کارخانه
  • آیفون ۶ اس پلاس در مقابل ال جی جی ۴
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    دو + 3 =