استخدام تکنولوژی های جدید توسط بلکبری برای گسترش سرویس ها

یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

بلکبری در حال ایجاد تغییر و تحولات در زمینه گسترش سرویس های خود به دیگر پلتفرم ها می باشد و گفته شده که می خواهد چیزی فراتر از ارائه کننده سرویس باشد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

استخدام تکنولوژی های جدید توسط بلکبری برای گسترش سرویس ها

همانطور که می دانید، بلکبری در حال تولید یک تلفن هوشمند اندرویدی می باشد که پیشتر، خبر تصاویر درز کرده از آن را به سمع و نظر شما رساندیم. همچنینی می توانید ویدئوی اجرای سیستم عامل اندروید بر روی این محصول را مشاهده نمایید. اما آنها چگونه می توانند امنیت این دستگاه را تأمین نمایند؟

بلکبری به تازگی، تکنولوژی جدیدی را به ارزش ۴۲۵ میلیون دلار خریداری کرده است. این تکنولوژی وابسته به یک شرکت آمریکایی است که به تأمین امنیت دیوایس ها می پردازد. این شرکت در حال حاضر، اپلیکیشن های بسیار زیادی در فروشگاه گوگل پلی دارد که وظیفه تآمین امنیت دیوایس های اندرویدی را بر عهده دارند. این دقیقا همان دلیلی است که باعث شده تا کمپانی بلکبری، دست به خریداری این شرکت بزند.

بلکبری تصمیم دارد تا امنیت فوق العاده خود را به دیگر سیستم عامل ها و دیوایس ها نیز گسترش دهد.

John Chen مدیر عامل بلکبری : امنیت در دیوایس ها، به عنوان اولویت اول کاربران به شمار می آید. وقتی که شما بتوانید امنیت تمامی سیستم عامل ها را تأمین نمایید، کاربران می توانند با خیال راحت، سیستم عامل دلخواه خود را با فراغ بال بیشتری انتخاب نمایند. بلکبری با خرید این شرکت، قصد دارد تا این امنیت را برای تمامی سیستم عامل ها ایجاد نماید.

Chen پیشتر گفته بود که بلکبری در صورت تأمین امنیت دستگاه، یک تلفن هوشمند اندرویدی به بازار عرضه خواهد کرد. خبر امروز، نشان می دهد که این شرکت، تمایل زیادی به انجام این کار داشته و قدم های خود را محکم و استوار، به سمت هدف بر می دارد. با این اوضاع، بلکبری می تواند تلفن های هوشمندی زیادی را با امنیت فوق العاده تولید نماید.

بلکبری پیش بینی کرده است که با این تکنولوژی، در سال اول سودی بالغ بر ۱۶۰ میلیون دلار نصیب این شرکت می شود. اما باید منتظر ماند و دید که آیا بلکبری می تواند با انجام این عملیات، خود را از چاله ای که در آن افتاده است، بیرون بکشد یا خیر؟

منبع Android Authority

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • تصاویر درز کرده از گوشی بلک بری ونیس در حال اجرای اندروید
  • استفاده بیشتر کاربران بلک بری از تلفن هوشمند نسبت به برندهای دیگر
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × 7 = چهل دو