اپل برای رویداد روز چهارشنبه لوگو خود را در سراسر تالار بیل گراهام قرار داد

یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

اپل برای رویداد روز چهارشنبه لوگو خود را در سراسر تالار بیل گراهام قرار داد

مدت ها است که برای اعلام تاریخ برگزاری رویداد اپل چشم انتظار هستیم. پس از اینکه شرکت اپل اعلام کرد که آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس را معرفی می کند اخبار و شایعات متعددی در این باره نیز منتشر شد. حال اعلام شده است که شرکت اپل در روز چهارشنبه رویداد خود را  در تالار بیل گراهام سانفرانسیسکو برگزار می کند که امروز افرادی در حال نصب کردن لوگوی این شرکت یعنی سیب گاز خورده در سرتاسر دیوارها و پنجره های سالن بیل گراهام مشاهده شدند.

اپل در این روزها مشغله بسیاری دارد چراکه برگزاری رویداد رسانه ای آن نزدیک است ما انتظار داریم که در طول برگزاری این رویداد گوشی های هوشمند آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس نیز معرفی شوند و همچنین این احتمال وجود دارد که دستگاه های آیپد مینی ۴ و آیپد پرو نیز در آن وجود داشته باشند.

اپل برای رویداد روز چهارشنبه لوگو خود را در سراسر تالار بیل گراهام قرار داد

 

گزارش های منتشر شده اخیر نشان می دهد که سالن بیل گراهام در داخل و خارج ساختمان امنیت پرتکاپویی دارد اما شرکت اپل تعداد زیادی از پرسنل های امنیتی را نیز استخدام کرده است و انتظار می رود که تعدات نگهبانان امنیتی ساختمان را افزایش دهد. علاوه بر وجود رسانه های مختلف در این رویداد بزرگ یکی از خوانندگان این کشور با نام تیلور سویفت حاضر خواهد شد و ممکن است که برنامه هایی را نیز اجرا کند.

حتی اگر سویفت به عنوان یک ستاره در این رویداد ظاهر شود تمامی نگاه ها به ستاره های اپل خواهد افتاد که شامل مدل های جدید آیفون با ویژگی تاچ فورس، دوربین های پشتی و جلویی بهبود داده شده، افزایش رم و ارائه یک رنگ جدید نیز می باشد. آنطور که پیدا است شرکت اپل به روزرسانی هایی را در دوربین دستگاه های آیفون خود انجام داده است اما چیزی از جزئیات آن ها هنوز مشخص نشده است و با وجود گزینه بیش تری برای انتخاب رنگ می تواند قدرتنمایی خود را به اوج برساند. با این حال رویا تا حقیقت این خبرها هنوز کار دارد و برای آگاهی از آن ها باید منتظر برگزاری این رویداد در روز چهارشنبه باشیم.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • نحوه اطلاع از نوع پردازنده آیفون ۶ اس
  • چیپ TSMC در آیفون ۶ اس ، دو ساعت بیشتر دوام می آورد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    − 2 = یک