آیفون ۷ باریک ترین محصول اپل خواهد بود

دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۸:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

اگرچه دو اسمارت فون اپل آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس تاکنون رونمایی نشده اند اما امروز یکی از معروف ترین تحلیل گران حوزه ی اسمارت فون به نام «مینگ چی کو» (Ming-Chi Kuo) که بخاطر پیش بینی های درستش در رابطه با محصولات اپل مشهور است، ادعای جالبی کرده است. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

آیفون 7 باریک ترین محصول اپل خواهد بود

«مینگ چی کو» (Ming-Chi Kuo) اذعان داشت که باید اسمارت فون اپل آیفون ۷ را در نیمه ی دوم سال ۲۰۱۶ میلادی انتظار داشته باشیم. وی بر این باور است که اسمارت فون آیفون ۷ باریک ترین محصول اپل در کل تاریخ این کمپانی است. یکی از معروف ترین وب سایت های خبری اپل به نام Apple Insider به یک یادداشتی دست پیدا کرده است که «مینگ چی کو» می خواست برای سرمایه گذاران بفرستد.

بر اساس این یادداشت، اسمارت فون اپل آیفون ۷ حدوداً ۶ تا ۶٫۵ میلی متر ضخامت خواهد داشت. ۶ تا ۶٫۵ میلی متر یعنی این که آیفون ۷ از آیفون ۶ با ۶٫۹ میلی متر ضخامت، آیفون ۶ اس، آیفون ۶ اس پلاس و هر محصولی که توسط اپل تولید شده باریک تر است. آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس قرار است در تاریخ نهم سپتامبر مصادف با هجدهم شهریور رونمایی شوند. شاید پیش خود فکر کنید که این دو محصول رونمایی نشده اند پس چگونه می توان گفت که آیفون ۷ از این دو باریک تر است؟

چندی پیش گزارشی حول این نکته که آیفون ۶ اس پلاس و آیفون ۶ اس تاحدودی ضخیم تر از آیفون ۶ هستند. پس با این امر می توان استنباط کرد که آیفون ۷ باریک ترین محصول در تاریخ کمپانی اپل به شمار می آید. از همین حالا می توان انتظار داشت که قابلیت فورس تاچ در آیفون ۷ وجود داشته باشد؛ قابلیتی که می تواند کلیک های آرام را با کلیک های محکم تر تشخیص دهد. البته «مینگ چی کو» نیز بر این نکته تاکید دارد.

مینگ در ادامه به نکته ی دیگری هم اشاره کرد. وی خاطر نشان کرده است که اسمارت فون آیفون ۷ از صفحه نمایش با رزولوشن بیشتری برخوردار خواهد بود. مینگ اذعان داشته است:

«کمپانی اپل و سرمایه گذاران آن به شدت بر روی قابلیت فورس تاچ حساب باز کرده اند و قرار است در سال ۲۰۱۶ بیشتر مورد استفاده ی این شرکت قرار گیرد»

باید منتظر ماند تا دید که کمپانی اپل چه تدارکی برای علاقمندان به آیفون دیده است و با توجه به آیفون ۶ اس پلاس و آیفون ۶ اس می توان انتظار داشت که آیفون ۷ چگونه خواهد بود؟

منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • نحوه بازگشت آیفون به تنظیمات کارخانه
  • آیفون ۶ اس پلاس در مقابل ال جی جی ۴
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    + 7 = پانزده