لذت بازی کردن، هدف اصلی اپل تی وی جدید

دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

بر اساس گزارش نیویورک تایمز، اپل قصد دارد تا لذت بازی کردن را به عنوان هدف اصلی اپل تی وی جدید در نظر بگیرد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

لذت بازی کردن، هدف اصلی اپل تی وی جدید

تا زمانی که نسخه جدید اپل تی وی رونمایی نشود، به نظر سخت می آید که تصور کنیم عرضه آن، چه رقابت هیجان انگیزی را می تواند در دنیای بازی های به وجود آورد.

مطمئنا بسیاری از موارد مورد نیاز برای انجام بازی مانند سخت افزار قدرتمند از لحاظ گرافیک و پردازش، ریموت کنترل جدید برای کنترل و یک فروشگاه نرم افزاری برای دانلود بازی ها نیز به همراه این دیوایس عرضه خواهند شد.

Jan Dawson مدیر بخش آنالیز تیم تحقیقاتی Jackdaw Research در این باره می گوید :

به نظر من، اپل با معرفی اپل تی وی جدید، پنجره ای جدید و متفاوت را رو به دنیای گیم ( Game ) باز خواهد کرد. کاری که اپل قصد انجام آن را دارد، این است که می خواهد روند بازی کردن بچه ها را، به محیط نشیمن منزل بیاورد و آن را بیشتر به جمع خانواده و اجتماعی شدن نزدیک نماید.

در حالی که اپل تی وی، چندین سال است که به صورت دست نخورده باقی مانده است، احتمالا در کنفرانس نهم سپتامبر ، اپل دست به معرفی نسل جدید این محصول خواهد زد. اپل تی وی جدید پیش بینی می شود که از سخت افزار زیر برخوردار باشد :

پردازنده A8

۸ یا ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی

عدم پشتیبانی از ۴K

پورت های یکسان با نسخه فعلی

دیوایس جدید مطمئنا با یک ریموت کنترل لمسی و جدید همراه بوده که از قابلیت تعویض باطری نیز برخوردار خواهد بود. با موبایل مگ همراه باشید تا به محض معرفی دستگاه، شما را با آن آشنا سازیم.

منبع iClarified
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


هفت × = 56