تست فوکوس خودکار دوربین اکسپریا Z5 [تماشا کنید]

دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۵:۴۵
به این نوشته امتیاز دهید : 1

در اخبار مرتبط با اسمارت فون سونی اکسپریا Z5 و دو برادر آن (اکسپریا Z5 کامپکت و Z5 پریمیوم) تاکید موکدی بر روی دوربین ۲۳ مگاپیکسلی و از همه مهم تر فوکوس خودکار با سرعت ۰٫۰۳ ثانیه شده بود. حال قصد داریم تست ویدئویی از سرعت فوکوس این دوربین را به شما نشان دهیم. در ادامه با موبایل مگ همره باشید.

تست فوکوس خودکار دوربین اکسپریا Z5 [تماشا کنید]

دوربین ۲۳ مگاپیکسلی یکی از برجسته ترین ویژگی های این سه محصول سونی حاضر در IFA 2015 به شمار می آید. علاوه بر کیفیت تصویر اخذ شده توسط این دوربین ۲۳ مگاپیکسلی، شما در این ویدئو می توانید سرعت فوکوس دوربین اسمارت فون اکسپریا Z5 را مشاهده کنید. کسی که به طور تخصصی در حوزه ی عکاسی فعالیت می کند بدون شک می داند که ۰٫۰۳ ثانیه برای یک فوکوس خودکار رقمی بسیار نجومی است.

جالب است بدانید که سرعت فوکوس این دوربین ده برابر سریع تر از پلک زدن انسان می باشد.

پیش از این اسمارت فون های برتر در حوزه ی فوکوس خودکار سرعتی میان ۰٫۱۰ثانیه تا ۰٫۳۰ ثاینه داشته اند؛ تاکنون با مقایسه ی این دو رقم حتماً باید متوجه اهمیت Z5 شده باشید. اسمارت فون سامسونگ گلکسی نوت ۵ با این همه دبدبه و کبکبه و تبلیغات کاذب با سرعت ۰٫۱۰ ثانیه فوکوس می کند.

در ابتدای این ویدئو، شخص مجری دوربین را بر روی یک جسم نسبتاً دوربین فوکوس می کند. پس از آن شخص مجری بر روی یک جسم با فاصله ی ۶ اینچی (۱۵ سانتی متری) فوکوس می کند. پشنهاد می کنم که این ویدئوی کم حجم را حتماً تماشا کنید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • گوشی های سونی سری اکسپریا Z5 از هم اکنون آماده پیش فروش هستند
  • تاکید ویدئوی تبلیغاتی اکسپریا Z5 روی قابلیت SteadyShot دوربین [تماشا کنید]
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    هفت + = 10