تصاویری از C1 ، اولین اسمارت فون اندرویدی نوکیا، به بیرون درز کرد

دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۶:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

تقریباً چند روزی است که اخباری حاکی از اندرویدی بودن اسمارت فون بعدی نوکیا در فضای مجازی پیچیده است. البته بر اساس قراردادی که بین مایکروسافت و نوکیا انجام شده است، کمپانی نوکیا تا سال ۲۰۱۶ اجازه ندارد هیچ اسمارت فونی را رونمایی و عرضه کند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

تصاویری از C1 ، اولین اسمارت فون اندرویدی نوکیا، به بیرون درز کرد

البته این کمپانی از تولید تبلت منع نشده است. به همین دلیل می توان تبلت ۸ اینچی نوکیا N1 را در بازار مشاهده کرد. اسمارت فون نوکیا C1 اولین گوشی نوکیاست که از سیستم عامل اندروید بهره می برد. البته این امر تاکنون فقط یک شایعه محسوب می شود و هیچ سندیت رسمی ندارد اما بخاطر داشته باشید که اغلب شایعات تاحدودی درست از آب در می آیند.

در تصویری که می بینید، رابط کاربری در اسمارت فون نوکیا C1 همانند رابط کاربری های موجود در اندروید می باشد. به همین دلیل محتمل ترین و مستند ترین احتمال، اندرویدی بودن نوکیا C1 است. همان طوری که می بینید، دو عکس اخذ شده در محیط واقعی گرفته شده اند پس می توان انتظار ویدئو ها و یا عکس های بیشتری را داشت.

پس از ورود این عکس به فضای مجازی، به طور قارچ گونه ای منتشر شد. همان طوری که می بینید، طراحی این محصول به سبک Omni Balance می باشد؛ به عبارتی دیگر، بین وجه های کناری گوشی و صفحه نمایش هیچ مرزی وجود ندارد. این امر می تواند نسبت فضای اشغال شده توسط صفحه نمایش به اندازه ی کل را افزایش دهد که بر زیبایی اسمارت فون C1 تاثیر به سزایی دارد.

اما آیا در کنار این تصاویر، مشخصاتی از اسمارت فون نوکیا C1 به بیرون درز کرده است؟ در پاسخ باید گفت بله. ما انتظار داریم که اسمارت فون نام برده شده از یک صفحه نمایش ۵ اینچی بهره ببرد. بر اساس شایعات، یک پردازنده ی اینتل Atom در زیر صفحه نمایش C1 قرار دارد. در کنار این پردازنده ۲ گیگابایت حافظه ی رم (RAM) نیز قرار دارد که می تواند نقش به سزایی در سرعت و کارایی هر چه بیشتر رابط کاربری داشته باشد.

تصاویری از C1 ، اولین اسمارت فون اندرویدی نوکیا، به بیرون درز کرد

شایعات ادعا می کنند که در قسمت قاب پشتی یک دوربین ۸ مگاپیکسلی قرار خواهد داشت. به احتمال زیاد در قسمت بالای صفحه نمایش می توان یک دوربین ۵ مگاپیکسلی پیدا کرد. البته لازم به ذکر است که لنز های به کار رفته در دوربین محصولات نوکیا از نوع ZEISS می باشد؛ این لنز به طور جالبی قدرتمند است. یک دوربین ۸ مگاپیکسلی با لنز ZEISS می تواند به راحتی با یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی با لنزی دیگر رقابت کند.

بر اساس ویژگی هایی که شایعات به آن ها اشاره کرده اند می توان استنباط کرد که اسمارت فون نوکیا C1 یک محصول سطح بالا نباشد و می تواند در زمره ی محصولات میان رده قرار گیرد.

منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • فاکسکان تولید تلفن های هوشمند نوکیا را برعهده می گیرد (شایعه)
  • آیا نوکیا و بلک بری در تولید محصولات اندرویدی موفق خواهند بود؟
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    2 × یک =