تاریخ عرضه و قیمت ساعت هوشمند Gear S2 اعلام شد

دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۷:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

ساعت هوشمند Gear S2 نسل جدید ساعت های هوشمند سامسونگ می باشد که چند روز قبل در نمایشگاه IFA 2015 به صورت رسمی از مدل های مختلف آن رونمایی شد. سامسونگ ساخت این محصول جدید خود را با ارائه کمترین جزئیات ادامه داد و به همین علت، مراسم معرفی آن در نمایشگاه IFA به یک بمب خبری تبدیل شد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

تاریخ عرضه و قیمت ساعت هوشمند Gear S2 اعلام شد

این ساعت هوشمند از سیستم عاملی بهینه تر نسبت به گذشته برخوردار می باشد و رابط کاربری ساده و دوست داشتنی آن به همراه قابلیت بسیار جالب چرخش حاشیه صفحه نمایش (برای حرکت بین منوهای مختلف) و همچنین مدل مجهز به اتصال مستقل ۳G، باعث شده است تا این ساعت هوشمند به یک برنده واقعی تبدیل شود.

در این بین تنها عاملی که می تواند تاثیر منفی بر روی فروش این ساعت بگذارد، مطمئنا قیمت آن خواهد بود. قیمت این محصول در نمایشگاه IFA اعلام نشد و اعلام این جزئیات به آینده نزدیک موکول شد. حال با گذشت چند روز از رونمایی این محصول، قیمت های رسمی آن نیز اعلام شدند که در این قسمت می توانید آن ها را مشاهده نمایید:

 • قیمت ساعت Gear S2 سامسونگ: ۳۷۹ یورو در کشور آلمان (در سایر مناطق به احتمال زیاد ۳۴۹ یورو خواهد بود. قیمت خرده فروشی در آمریکا نیز احتمالا ۳۴۹ دلار تعیین خواهد شد).
 • تاریخ عرضه ساعت Gear S2 سامسونگ: اکتبر ۲۰۱۵٫
 • قیمت ساعت Gear S2 سامسونگ (مدل ۳G): هنوز اعلام نشده است.
 • تاریخ عرضه ساعت Gear S2 سامسونگ (مدل ۳G): بعد از Gear S2 معمولی.
 • قیمت ساعت Gear S2 سامسونگ (مدل کلاسیک): ۴۴۹ یورو در کشور آلمان.
 • تاریخ عرضه ساعت Gear S2 سامسونگ (مدل کلاسیک): اکتبر ۲۰۱۵٫

تاریخ عرضه و قیمت ساعت هوشمند Gear S2 اعلام شد

همانطور که مشاهده می کنید مدل ۳G این ساعت هوشمند در نمایشگاه IFA 2015 حضور نداشت و سامسونگ هیچ اطلاعاتی راجع به مناطق عرضه و همچنین قیمت این محصول ارائه نکرده است. البته با توجه به اینکه بازار شلوغ آخر سال، زمان بسیار مناسبی برای عرضه محصولات جدید می باشد، پیش بینی می شود سامسونگ نیز مدل ۳G ساعت هوشمند خود را تا آخر ماه نوامبر روانه بازار کند.

نظر شما چیست؟ به نظر شما کدام یک از مدل های ساعت Gear S2 بهتر از بقیه می باشد؟

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
 • بهترین ساعت های هوشمند با صفحه دایره ای
 • جزئیات جدید انتشار ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ
 • دیدگاه خود را بیان کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


  − 3 = صفر