ویدئویی از آیفون ۶ اس ؛ تایید ویژگی ها و رنگ بندی آن ها [تماشا کنید]

سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 2

کمپانی اپل قرار است در تاریخ نهم سپتامبر مصادف با هجدهم شهریور یعنی همین فردا رونمایی از دو اسمارت فون آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس رونمایی به عمل آورد. اما امروز ویدئویی در فضای مجازی قرار گرفته که برخی از ویزگی های ان را تایید می کند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

ویدئویی از آیفون 6 اس ؛ تایید ویژگی ها و رنگ بندی آن ها [تماشا کنید]

در این ویدئو شعاری نوشته شده است که به استحکام دو اسمارت فون نام برده شده اشاره می کند. در واقع، اگر به ابتدی ویدئو توجه کنید متوجه شعار Stronger than ever به معنای «قوی تر از همیشه» خواهید شد. این شعار می تواند گواهی بر آلیاژ آلومینیوم ۷۰۰۰ به کار رفته در آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس باشد.

آلیاژ آلومینیوم ۷۰۰۰ به کار رفته در این دو محصول، در اپل واچ ها هم مورد استفاده قرار گرفته اند. جالب است بدانید که این آلیاژ (آلومینیوم ۷۰۰۰) در صنایع هوا فضا به کار می رود. ویدئویی که مشاهده می کنید همچنین به ضخامت ۷٫۱ میلی متری آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس نیز اشاره ای می کند.

این ضخامت حدوداً ۰٫۲ میلی متر از ضخامت آیفون ۶ بیشتر است. مهم ترین دلیل برای افزایش ضخامت آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس وجود تکنولوژی ها و تجهیزات پیشرفته تر برای قابلیت فورس تاچ می باشد. در رنگ بندی های چهارگانه ی این دو محصول، دو نوع رنگ طلایی وجود دارد؛ یک رنگ طلایی مایل به قرمز و دیگری رنگ طلایی مایل به زرد. دو رنگ دیگر هم نقره ای و خاکستری خواهند بود.

پیشنهاد می کنم که این ویدئو را حتماً تماشا کنید چون با تماشای این ویدئو آیفون ۶ اس را یک روز قبل از رونمایی دیده اید. سعی کردیم که تا حد ممکن حجم این ویدئو را کاهش دهیم تا همه بتوانند آن را مشاهده کنند.

باید تا فردا منتظر باشیم تا ببینیم که کمپانی اپل چه تدارکی برای مردم دیده است؟ منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اخبار برگزیده: هفته از خانواده اکسپریا Z5 گرفته تا Gear S2 سامسونگ
  • اچ تی سی وان M9 در مقابل اکسپریا Z5
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    یک + 3 =