اکسپریا زد ۵ پریمیوم با صفحه نمایش ۱۰۸۰p در نتایج تست بنچمارک

سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۲۲:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

گوشی هوشمند اکسپریا زد ۵ پریمیوم سونی که هفته پیش در نمایشگاه IFA رونمایی شد با صفحه نمایش ۴k خود هیاهوی بسیاری به راه انداخت. اما همانطور که پیش از این نیز خدمت شما اعلام کردیم، به نظر می رسد این گوشی هوشمند همواره از دقت تصویری ۴K استفاده نخواهد کرد و در بیشتر اوقات با دقت ۱۰۸۰p اجرا خواهد شد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

اکسپریا زد 5 پریمیوم با صفحه نمایش 1080p در نتایج تست بنچمارک

حال اثبات دیگری برای این ادعا پیدا شده است و در وب سایت بنچمارک GFXBench، گوشی هوشمند اکسپریا زد ۵ پریمیوم با دقت تصویری ۱۰۸۰p لیست شده است. طبق گزارشی هم که امروز منتشر شده بود، این گوشی در هنگام اجرای ویدیوها و یا مشاهده تصاویر به دقت تصویری ۴K سوییچ می کند و در سایر اوقات (حتی هنگام اجرای بازی ها) با دقت تصویری ۱۰۸۰p فعالیت خواهد کرد.

اکسپریا زد 5 پریمیوم با صفحه نمایش 1080p در نتایج تست بنچمارک

بر اساس تستی که بر روی عملکرد این گوشی در اجرای گرافیک های سه بعدی به عمل آمده است، این گوشی هوشمند با وجود صفحه نمایش ۴k، نرخ فریمی برابر ۱۸٫۷fps و کمتر از سایر مدل های اکسپریا زد ۵ داشته است. گوشی اکسپریا زد ۵ کامپکت با نرخ فریم ۳۷٫۸fps بهترین عملکرد را در بین سه مدل این محصول داشته و نسخه معمولی و پایه اکسپریا زد ۵ نرخ فریمی برابر ۱۸٫۸fps را ثبت نموده است.

نظر شما چیست؟ آیا این جزئیات جدیدی که از گوشی اکسپریا زد ۵ پریمیوم فاش شده است نظر شما را نسبت به این گوشی هوشمند تغییر داده است و آیا در تصمیم شما برای خرید این محصول تاثیرگذار خواهد بود؟

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • پنج گوشی هوشمند با ویژگی سخت افزاری متمایز
  • اکسپریا زد۵ کامپکت به همراه هدفونی جدید در اروپا به فروش می رسد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    − سه = 1