ویندوزفون در برزیل از آی او اس محبوب‌تر است

چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۷:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

بر اساس یکی از معتبرترین منابع آماری و پژوهش بازاری به نام Kantar Worldpanel، سیستم عامل ویندوزفون در کشور برزیل از سیستم عامل آی او اس محبوب تر است. این یعنی آغاز یک راه موفقیت آمیز برای ویندوزفون. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

ویندوزفون در برزیل از آی او اس محبوب‌تر است

بر اساس گزارش Kantar Worldpanel، در ماه جولای ۲۰۱۵ (تیر ماه ۹۴) سیستم عامل ویندوز فون ۵٫۹ درصد سهم بازار را به خود اختصاص داده بود در حالی که در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ (شهریور ماه ۹۳) این رقم به ۳٫۶ درصد می رسد. در سوی مقابل یعنی سیستم عامل آی او اس که در سپتامبر سال ۲۰۱۴ سهم ۶٫۱ درصد از بازار را مختص خود کرده بود، در جولای امسال (تیر ماه ۹۴) به رقم ۳٫۵ درصد کاهش یافت.

سیستم عامل اندروید که در ماه سپتامبر ۲۰۱۴ حدوداً ۸۸٫۲ درصد از بازار را تصرف کرده بود، جولای امسال (تیر ۹۴) به رقم ۵۹٫۵ درصد افزایش یافت. متاسفانه به دلیل ارزان بودن محصولات اندرویدی و ضعیف بودن سطح معیشت مردم، سیستم عامل اندروید در این نوع کشور های در حال توسعه و توسعه نیافته از محبوبیت بیشتری برخوردار است. این در حالی است که بسیاری از کارشناسان سیستم عامل اندروید را مناسب نمی شمارند و آن را نا امن می دانند.

امروزه بهترین سیستم عامل ها ویندوزفون و آی او اس می باشد که در حال رقابت با یکدیگر در کشور برزیل می باشند. در ماه آوریل ۲۰۱۵ (اردیبهشت ۹۴) یکی از مسئولین کمپانی مایکروسافت که کمپانی پیشرو در حوزه ی ویندوزفون است، از رقابت تنگاتنگ ویندوزفون با آی او اس خبر داد. حال می بینیم که ویندوز از نماینده ی اپل پیشی گرفته است.

یکی از دلایلی که بر این آمار ها افزوده است، فعالیت بهتر نمایندگی های مایکروسافت در برزیل به شمار می آید. منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


سه + 9 =