هواوی در حال ساخت یک گوشی با صفحه نمایش خمیده دو طرفه

چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۸:۴۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

بر اساس یک گزارش و همچنین شایعات بسیاری از چین، کمپانی هواوی در حال ساخت یک اسمارت فون است که دارای صفحه نمایش خمیده ی دو طرفه خواهد بود؛ درست مانند صفحه نمایش گلکسی اس ۶ اج. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

هواوی در حال ساخت یک گوشی با صفحه نمایش خمیده دو طرفه

جالب است بدانید که شایعات اذعان می دارند کمپانی هواوی برای ساخت صفه نمایش این گوشی که هنوز نام آن نیز مشخص نشده، از پنل های AMOLED بهره خواهد برد. دو اسمارت فون گلکسی اس ۶ اج و گلکسی اس ۶ اج پلاس تنها گوشی هایی هستند که از یک صفحه نمایش خمیده ی دو طرفه با پنل های AMOLED بهره می برند.

به نظر می رسد که قرار است این انحصار صفحه نمایش های خمیده ی دو طرفه از سامسونگ گرفته شود و در دست کمپانی هواوی نیز قرار گیرد. البته هنوز مشخص نیست که در چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد. منبع موثق چینی که این گزارش را منتظر کرده ادعا می کند صفحه نمایش های خمیده دو طرفه ی به کار رفته در این محصول هواوی توسط سامسونگ ساخته می شود.

گفته شده است که این صفحه نمایش دارای رزولوشن ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ یعنی کواد اچ دی (Quad HD) می باشد. هنوز مشخص نشده است که اندازه ی صفحه نایش در چه اندازه ای خواهد بود اما گزارشات بر این نکته تاکید می کنند که هواوی قصد دارد این محصول را در نیمه ی اول ۲۰۱۶ رونمایی کند.

اخبار افشاء شده اذعان دارند که کمپانی هواوی پیش بینی کرده است در ماه اول انتشار این محصول به بازار، ۳ میلیون دستگاه از این اسمارت فون خمیده فروخته خواهد شد.

منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • آغاز پیش فروش Oppo R7 در آمریکا + هدفون رایگان
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    + دو = 9