آیفون ۶s و آیفون ۶s پلاس مجهز به ۲ گیگابایت حافظه رم می باشند

پنج شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۲۰:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

بعد از اینکه شرکت Adobe میزان حافظه رم به کار رفته در تبلت آیپد پرو را فاش ساخت، حال نوبت به وب سایت Reddit رسیده که اطلاعات مربوط به حافظه رم دیگر محصولات تازه معرفی شده اپل، یعنی گوشی های هوشمند آیفون ۶s و آیفون ۶s پلاس را منتشر کند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

آیفون 6s و آیفون 6s پلاس مجهز به 2 گیگابایت حافظه رم می باشند

یکی از کاربران وب سایت مذکور ادعا کرده که از طریق یکی از کارمندان اپل، به این نکته پی برده است که گوشی های آیفون ۶s و آیفون ۶s پلاس مجهز به ۲ گیگابایت حافظه رم می باشند. البته پیش از رونمایی این محصولات نیز شایعاتی مبنی بر وجود ۲ گیگابایت رم در این گوشی ها منتشر شده بود. مثل همیشه اپل در مراسم رونمایی ابزارهای جدید خود، جزئیات سخت افزاری این محصولات، مانند سرعت پردازنده، میزان حافظه رم و ظرفیت باطری را بیان نکرده است و تنها به ذکر نکاتی که دانستن آن ها در استفاده بهتر از این دستگاه ها به کاربر کمک می کند، بسنده کرده است.

اطلاعات مذکور از طریق نام کاربری adobeflashcrashed در وب سایت Reddit منتشر شده است و با توجه به این نام می توان حدس زد که در این مورد نیز احتمالا پای یکی از کارمندان Adobe در میان می باشد. به همراه این اطلاعات، تصویری نیز ارائه شده است (تصویر پایین) که به نظر می رسد شخص مورد نظر وارد وب سایت داخلی شرکت اپل شده و در آن جا در یک فایل PDF در قسمت iPhone tab به ۲ گیگابایت حافظه رم در گوشی های جدید آیفون اشاره شده است.

آیفون 6s و آیفون 6s پلاس مجهز به 2 گیگابایت حافظه رم می باشند

به هر حال تا زمانی که این گوشی ها عرضه نشده اند و سخت افزار آن ها مورد بررسی قرار نگرفته است، به صورت دقیق نمی توان در مورد میزان حافظ رم آن ها اظهار نظر کرد. اما با توجه به این اخبار و همینطور شایعاتی که حتی قبل از معرفی رسمی آیفون ۶s درباره این گوشی به راه افتاده بود، احتمال اینکه این محصولات از ۲ گیگابایت حافظه رم برخوردار باشند، بسیار زیاد است.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اپل: میزان استفاده از iOS 9 به ۶۶ درصد رسیده است
  • مقایسه گوشی های آیفون ۶ اس پلاس و سامسونگ گلکسی اس۶ اج پلاس
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    9 − = سه